Povezane vesti

Nastavlja se potraga za dečacima nestalim u Dunavu

Nastavlja se potraga za dečacima nestalim u Dunavu

Politika 02.06.2023
Pripadnici Žandarmerije i dalje pretražuju dno reke sonarom, roniocima slaba vidljivost otežava posao. Porodice mališana i žitelji Apatina čekaju na obali bilo kakvu vest. Apatin – Četvrti dan u Apatinu traje neizvesnost oko sudbine dečaka… »
Otac dečaka nestalog u Dunavu: Pogađaju me pitanja šta će deca sama pored vode, učio sam ga da reku poštuje

Otac dečaka nestalog u Dunavu: Pogađaju me pitanja šta će deca sama pored vode, učio sam ga da reku poštuje

Telegraf 02.06.2023
Otac kaže da do porodice dolaze razne priče, od toga da su se deca udavila, do toga da su kidnapovana. Slobodan B. (36), otac desetogodišnjeg dečaka kome se trag izgubio u ponedeljak zajedno sa rođakom (11), ne gubi nadu. "Molim sugrađane, a i… »
Ispovest oca jednog od nestalih dečaka iz apatina: "Više želim da verujem da su oteti nego da su upali u Dunav"! (foto)

Ispovest oca jednog od nestalih dečaka iz apatina: "Više želim da verujem da su oteti nego da su upali u Dunav"! (foto)

Kurir 02.06.2023
Slobodan B. (36), otac P. B. (10) kome se trag izgubio u ponedeljak zajedno sa rođakom A. M. (11), ne gubi nadu. Molim sugrađane, a i šire, da nam pomognu u potrazi za sinom i drugim dečakom. Apelujem na ljude koji imaju čamce da izađu na Dunav… »
"Voleli bismo da verujemo da su oteti, onda postoji Nada da su živi!" Ispovest oca jednog od nestalih dečaka iz Apatina

"Voleli bismo da verujemo da su oteti, onda postoji Nada da su živi!" Ispovest oca jednog od nestalih dečaka iz Apatina

Mondo 02.06.2023
Oglasio se otac jednog od nestalih dečaka u Apatinu kojima se svaki trag izgubio pre četiri dana. Oglasio se otac jednog od nestalih dečaka u Apatinu kojima se svaki trag izgubio pre četiri dana. Slobodan B. (36), otac P. B. (10) kome se trag izgubio… »
Četvrti dan potrage za dečacima na Dunavu: Ceo Apatin uz porodice nestalih mališana: "Nadamo se da će se desiti čudo i da…

Četvrti dan potrage za dečacima na Dunavu: Ceo Apatin uz porodice nestalih mališana: "Nadamo se da će se desiti čudo i da…

Blic 02.06.2023
Na obali Dunava kod Apatina u toku je potraga za dečacima, Antoniom M. i Patrikom B., starim 10 i 11 godina, koji su u ponedeljak vozili bicikl, a zatim se im se kod Kajak kluba gubi svaki trag. - Potraga je u toku i neće biti prekidana do daljnjeg –… »
PETI DAN POTRAGE ZA DVOJICOM NESTALIH DEČAKA U APATINU Nade sve manje

PETI DAN POTRAGE ZA DVOJICOM NESTALIH DEČAKA U APATINU Nade sve manje

Dnevnik 02.06.2023
APATIN: Na obali Dunava kod Apatina peti dan za redom traje potraga za dvojicom dečaka, Patrikom B. (10) i Antoniom M. (11), koji su poslednji put viđeni u ponedeljak oko 14 sati u blizini ovdašnjeg Kajak kluba, nakon čega im se gubi svaki trag. Na… »
"Bili su u vodi, činilo mi se da se igraju": Čovek iz Apatina tvrdi da je video nestale dečake u Dunavu

"Bili su u vodi, činilo mi se da se igraju": Čovek iz Apatina tvrdi da je video nestale dečake u Dunavu

Blic 01.06.2023
Potraga za dvojicom dečaka, starih 10 i 11 godina, iz Apatina, koji su, kako se pretpostavlja nestali pre tri dana na potezu obave Dunava kod pravoslavnog hrama i kajaka kluba, nastavlja se do daljeg. Sumnju da su P. B. i A. M. upali u reku povećava jer… »
"Nadamo se najboljem ishodu": Oglasila se škola koju pohađaju nestali dečaci iz Apatina: "Drugari, nastavnici, đaci, svi…

"Nadamo se najboljem ishodu": Oglasila se škola koju pohađaju nestali dečaci iz Apatina: "Drugari, nastavnici, đaci, svi…

Blic 01.06.2023
Antonijo M. i Patrik B. iz Apatina dečaci od devet i deset godina nestali su ponedeljak kada su izašli iz kuća da voze bicikle. Oni su oko 14 sati otišli biciklima i nisu se vratili, a njihovi roditelji juče su zvanično prijavili nestanak policiji… »

Vesti dana »