Povezane vesti
Pronađen obešen u zatvorskom toaletu: Muškarac (53) koji je pokušao da siluje svoju majku izvršio samoubistvo
Kurir 02.06.2023
U Kazneno-popravnom zavodu (KPZ) Mostar jutros se dogodilo samoubistvo vešanjem. Kako se saznaje samoubistvo je počinio M.K. (53). Iz MUP Hercegovačko-neretvanskog kantona. Kako se saznaje, ovaj 53-godišnjak je u ranim jutarnjim satima pronađen obešen u… »
Užas iza rešetaka: U toaletu mostarskog zatvora obesio se muškarac (53) uhapšen zbog pokušaja silovanja majke
Blic 02.06.2023
Osuđenik M.K. (53) obesio se jutros u Kazneno-popravnom zavodu (KPZ) Mostar. Iz MUP Hercegovačko-neretvanskog kantona samo je kratko potvrđeno da im je događaj prijavljen jutros u 7 časova. Više informacija, navode, biće poznato kasnije, nakon obavljanja… »
Užas u zatvoru u Mostaru: Obesio se muškarac, koji je pokušao da siluje svoju majku
Telegraf 02.06.2023
Pronađen u ranim jutarnjim satima obešen u toaletu. U Kazneno-popravnom zavodu (KPZ) Mostar jutros je samoubistvo vešanjem, kako saznaje Avaz.ba, počinio M.K. (53). Iz MUP-a Hercegovačko-neretvanskog kantona je kratko potvrđeno da im je događaj… »
Vesti dana »

"Ovo je katastrofa": Žestoke osude Netanjahuovog plana da se okupira grad Gaza: "To će dovesti do krvorpolića"
Blic pre 1 satjoš 39 povezanih

Dogovoreno mesto susreta Trampa i Putina, nije otkriveno gde i kada
BBC News pre 26 minutajoš 32 povezane

Priština: Ročište protiv Igora Popovića, tužilaštvo predlaže novčanu kaznu i zabranu ulaska na Kosovo i Metohiju
RTV pre 1 satjoš 13 povezanih

Predstavnik Rusije u Savetu bezbednsoti UN: Krivično gonjenje Dodika preti stabilnosti BiH
Beta pre 21 minutajoš 14 povezanih