Povezane vesti
Borki Stefanović iz Vranja hitno potreban novac za lečenje u inostranstvu
Južne vesti 02.06.2023
Vranjanki Borki Stefanović koja se nekoliko godina bori sa karcinomom zdravstveno stanje se pogoršalo i neophodna joj je novčana pomoć kako bi lečenje nastavila na klinici u Atini. Iz Društva onkoloških pacijenata u tom gradu, čija je članica, apeluju na… »
Zaposleni u Prihvatnom centru za migrante u Preševu pomažu lečenje Borke
OK radio 02.06.2023
Zaposleni u Prihvatnom centru za migrante u Preševu, uključili su se u akciju prikupljanja novčane pomoći za mladu Vranjanku Borku Stefanović, kojoj su hitno potrebna sredstva za lečenje karcinoma u Atini. SMS broj u Humanitarnoj fondaciji „Budi human“… »
Borki hitno treba naša pomoć: Prelepoj heroini život napisao jeziv scenario, ljubav na tren vodila bitku
Telegraf 02.06.2023
Borka je sa 35 godina saznala da ima karcinom, a izazovi su se samo nizali. Društvo onkoloških pacijenata objavilo je na svom zvaničnom Fejsbuk kanalu da je njihovoj članici Borki Stefanović, iz Vranja, hitno potrebna pomoć. - Našoj članici Borki… »
Vesti dana »
Vlada: U Srbiji aktivno 39 požara na otvorenom, u Deliblatskoj peščari izgorelo 3.000 hektrara
Danas pre 5 satijoš 1 povezana
Vremeplov: Eugen Savojski zauzeo Beograd, izbacio Turke iz severne Srbije
RTV pre 5 satijoš 1 povezana






