Povezane vesti

Trudan muškarac na naslovnici poznatog magazina šokirao svet: „Ja sam dokaz da može“ FOTO

Trudan muškarac na naslovnici poznatog magazina šokirao svet: „Ja sam dokaz da može“ FOTO

Nova 02.06.2023
Trudni transrodni muškarac Logan Braun pozirao je za naslovnu stranu u koju danas gleda ceo svet, a komentari samo pljušte. Logan Braun (27) je pozirao za naslovnu stranu „Pride“ izdanja magazina „Glamour“ i poručio: „Ja sam trudni trans… »
Prva naslovnica s trudnim muškarcem zapanjila svet: Njegova izjava je posebno šokantna, a evo o kome se radi (foto)

Prva naslovnica s trudnim muškarcem zapanjila svet: Njegova izjava je posebno šokantna, a evo o kome se radi (foto)

Kurir 02.06.2023
Trudni transrodni muškarac, Logan Braun, je pozirao za naslovnu stranu "Pride" izdanja magazina "Glamur". U samom naslovu piše: - Ja sam trudni trans muškarac i postojim. Šta god ko rekao, ja sam živi dokaz. View this post on Instagram A post shared… »
Prva naslovnica sa trudnim muškarcem obilazi i šokira svet: "Moje oči ne mogu da se naviknu na ovo, a vaše?" (foto)

Prva naslovnica sa trudnim muškarcem obilazi i šokira svet: "Moje oči ne mogu da se naviknu na ovo, a vaše?" (foto)

Mondo 02.06.2023
Trudni transrodni muškarac Logan Braun pozirao je za naslovnu stranu o kojoj bruji čitav svet! Trudni transrodni muškarac Logan Braun pozirao je za naslovnu stranu o kojoj bruji čitav svet! "I to smo doživeli. Dalje nema", komentar je koji se… »

Vesti dana »