Повезане вести
Невреме уништило око 15 одсто рода малине у Србији
Бизнис.рс 02.06.2023
Малинари истичу да је родило мање за око 35 процената. Председник Удружења произвођача малина у Србији Добривоје Радовић истакао је да је невреме са градом протеклих дана уништило око 15 одсто рода малина. Он је за Бету изјавио… »
Малинари: Невреме уништило око 15 одсто рода у Србији
Инсајдер 02.06.2023
Председник Удружења произвођача малина у Србији Добривоје Радовић рекао је данас да је невреме праћено градом протеклих дана уништило око 15 одсто рода малина. Он је за Бету рекао да је киша са градом захватила део Ужица, Чачка… »
Невреме уништило око 15 одсто рода малина у Србији
Радио 021 02.06.2023
Председник Удружења произвођача малина у Србији Добривоје Радовић рекао је данас да је невреме са градом протеклих дана уништило око 15 одсто рода малина. Он је рекао да је киша са градом захватила део Ужица, Чачка, Ивањице… »
Малинари: Невреме уништило око 15 одсто рода у Србији
Н1 Инфо 02.06.2023
Председник Удружења произвођача малина у Србији Добривоје Радовић рекао је да је невреме са градом протеклих дана уништило око 15 одсто рода малина. Он је за Бету рекао да је киша са градом захватила део Ужица, Чачка, Ивањице… »
Вести дана »
Дачић: Три особе изгубиле живот у саобраћајној несрећи у Новом Београду, ухапшен возач под дејством алкохола
РТВ пре 13 минутајош 59 повезаних
Двојица младића повређена ножем у Чачку, један у тешком стању
Нови магазин пре 8 минутајош 13 повезаних
Путин ушетао у руску војску и тражио извештај о две области: Ево зашто му је то јако важно!
Телеграф пре 58 минутајош 13 повезаних






