Povezane vesti
Vučević: Nastavljamo modernizaciju vojske, jaka vojska sigurnije Srbija
Novi magazin 02.06.2023
Ministar odbrane Miloš Vučević izjavio je danas, prilikom obilaska vojnog aerodroma "Morava", da će se nastaviti modernizacija Vojske Srbije (VS), istakavši da je "zemlja svakako sigurnija kada je njena vojska jača". "Dobili smo najsavremeniju opremu… »
Ministar Vučević prisustvovao obuci na Aerodromu "Morava": Naša zemlja je sigurnija kada je Vojska Srbije jača
Telegraf 02.06.2023
Ministar Vučević, nakon obilaska, istakao je da se nastavlja modernizacija Vojske Srbije u skladu sa direktivama predsednika Republike. Potpredsednik Vlade i ministar odbrane Miloš Vučević i načelnik Generalštaba Vojske Srbije general Milan Mojsilović… »
Vučević: Naša zemlja je sigurnija kada je Vojska Srbije jača
RTV 02.06.2023
KRALJEVO - Potpredsednik Vlade i ministar odbrane Miloš Vučević i načelnik Generalštaba Vojske Srbije general Milan Mojsilović obišli su danas na vojnom aerodromu „Morava“ obuku pripadnika vojske na savremenom naoružanju. Ministar Vučević, nakon… »
Vesti dana »

Stručnjaci upozoravaju na posledice novih ekonomskih mera u Srbiji: popusti za penzionere i ograničenje marži
Naslovi.ai pre 8 minutajoš 57 povezanih

NBS naložila povoljnije uslove kreditiranja za građane sa primanjima do 100.000 din.
Euronews pre 3 satajoš 30 povezanih

Ekonomski pokazatelji Srbije u 2025: rast izvoza, plata i tržišta nekretnina, demografski trendovi
Naslovi.ai pre 14 minutajoš 25 povezanih

U izraelskom napadu u Gazi ubijeno četvoro novinara, šef IDF-a: Sudbina sporazuma u rukama Netanjahua
Danas pre 56 minutajoš 22 povezane

Fiba: Srbija i dalje prvi favorit za osvajanje zlatne medalje
Sportski žurnal pre 13 minutajoš 34 povezane