Povezane vesti

Pevačica Dara Bubamara otkrila ko su njeni udvarači!

Pevačica Dara Bubamara otkrila ko su njeni udvarači!

Svet plus 02.06.2023
Pevačica Dara Bubamara otkrila je ko su njeni udvarači, odnosno koliko imaju godina. Uvek raspoložena i nasmejana i sa spremnim odgvorima na pitanja o ljubavi, sinu Kosti, karijeri... Dara Bubamara je sinoć nastupala, a posle nastupa bila je… »
„Udvaraju mi se momci malo stariji od mog sina“: Dara Bubamara otkrila da ima simpatiju, pa šokirala priznanjem

„Udvaraju mi se momci malo stariji od mog sina“: Dara Bubamara otkrila da ima simpatiju, pa šokirala priznanjem

Nova 02.06.2023
Pevačica Dara Bubamara nastupala je sinoć u Beogradu, i tom prilikom progovorila o karijeri, muškarcima i sinu Kosti. Na pitanje šta se dešava u njenom ljubavnom životu i konstataciju da je jure samo mlađi muškarci, imala je spreman odgovor… »
Kod mene nema stajanja: Dara Bubamara otkrila detalje nove saradnje sa Rastom (video)

Kod mene nema stajanja: Dara Bubamara otkrila detalje nove saradnje sa Rastom (video)

Večernje novosti 02.06.2023
FOLK ZVEZDA Dara Bubamara važi za jednu od najzaposlenijih pevačica kada su nastupi i terenski rad u pitanju, nema sumnje da na istim dolaze sve generacije. Foto: Novosti Dara je kao i uvek bila raspoložena i nasmejana, a na pitanje šta se dešava u… »
"Muvaju me momci malo stariji od mog sina!" Dara Bubamara na udaru mlađih muškaraca, pevačica iskreno o svemu: Bitan mi je…

"Muvaju me momci malo stariji od mog sina!" Dara Bubamara na udaru mlađih muškaraca, pevačica iskreno o svemu: Bitan mi je…

Kurir 02.06.2023
Pevačica Dara Bubamara nastupala je sinoć u Beogradu, i tom prilikom progovorila o karijeri, muškarcima i sinu Kosti i otkrila da joj se nabacuju dečaci, koji su malo stariji od njenog sina Koste. Dara je kao i uvek bila raspoložena i nasmejana, a na… »
"Pišu mi muškarci malo stariji od mog sina": Dara Bubamara priznala da ima simpatiju, pa otkrila šta joj je nenormalno…

"Pišu mi muškarci malo stariji od mog sina": Dara Bubamara priznala da ima simpatiju, pa otkrila šta joj je nenormalno…

Blic 02.06.2023
Pevačica Dara Bubamara nastupala je sinoć u Beogradu, i tom prilikom progovorila o karijeri, muškarcima i sinu Kosti. Dara je kao i uvek bila raspoložena i nasmejana, a na pitanje šta se dešava u njenom ljubavnom životu i konstataciju da je jure… »

Vesti dana »