Povezane vesti

Đoković: Bilo je ekstremno teško

Đoković: Bilo je ekstremno teško

Politika 02.06.2023
PARIZ - Srpski teniser Novak Đoković je posle pobede nad Alehandrom Davidovičem Fokinom 3:0 (7:6 (7:5), 7:6 (7:4), 6:2) i plasman u osminu finala Rolan Garosa rekao da je lista njegovih povreda prevelika i da njegovo telo reaguje drugačije nego pre… »
Novak Đoković se raduje novim izazovima na Rolan Garosu

Novak Đoković se raduje novim izazovima na Rolan Garosu

Novi magazin 02.06.2023
Najbolji srpski teniser Novak Đoković rekao je da je njegov meč protiv Alehandra Davidoviča Fokine u trećem kolu Rolan Garosa, koji je dobio u tri seta od kojih dva u taj-brejku „bio težak“, ali da je to dobro iskustvo uoči druge nedelje… »
VIDEO Potez Novaka koji je raspalio navijače u Parizu: Ovo mu neće olako zaboraviti, a on je najopasniji u ovakvim…

VIDEO Potez Novaka koji je raspalio navijače u Parizu: Ovo mu neće olako zaboraviti, a on je najopasniji u ovakvim…

Nova 02.06.2023
Nije moglo da prođe bez trzavica Novak Đoković imao je veoma buran meč u Parizu u okviru trećeg kola Rolan Garosa, ali je izašao kao pobednik iz duela sa Alehandrom Davidoviem Fokinom rezultatom 3:0, po setovima 7:6, 7:6, 6:2. Tokom meča viđeno je… »
Đoković: Nekad vam je potrebna pomoć fizioterapeuta, a nekad Boga i anđela

Đoković: Nekad vam je potrebna pomoć fizioterapeuta, a nekad Boga i anđela

Sportski žurnal 02.06.2023
Realnost je takva da moje telo odgovara drugačije nego pre nekoliko godina, moram se prilagoditi. Više od tri i po sata mučio se treći nosilan na Rolan Garosu Novak Đoković sa Špancem Alehandrom Davidovičem Fokinom, ali je na kraju ubedljivo… »
Cicipas u Melburn modu: Ekspresno do četvrtog kola

Cicipas u Melburn modu: Ekspresno do četvrtog kola

Sport klub 02.06.2023
Grčki teniser Stefanos Cicipas plasirao se u četvrto kolo Rolan Garosa, pošto je u tri seta savladao Dijega Švarcmana 6:2, 6:2, 6:3. Utisak je da se Cicipas ove sezone posebno „šteluje“ na gren slemovima u svoj, prepoznatljiv mod. U Parizu… »
Novak otkrio kroz kakav je pakao prolazio i zašto mu se ukazivala pomoć: Ovo mi se desilo samo protiv Nadala, preživljavao…

Novak otkrio kroz kakav je pakao prolazio i zašto mu se ukazivala pomoć: Ovo mi se desilo samo protiv Nadala, preživljavao…

Nova 02.06.2023
Nije se najbolje osećao, ali je pregrmeo i ovu prepreku Novak Đoković izbacio je Alehandra Davidoviča Fokinu sa 3:0, po setovima 7:6, 7:6, 6:2 i tako se plasirao u osminu finala Rolan Garosa. Videlo se tokom meča da se Srbin ne oseća baš fizički… »
Nole: Realnost je da moje telo reaguje drugačije nego pre nekoliko godina

Nole: Realnost je da moje telo reaguje drugačije nego pre nekoliko godina

Dnevnik 02.06.2023
PARIZ: Srpski teniser Novak Đoković je posle pobede nad Alehandrom Davidovičem Fokinom 3:0 (7:6 (7:5), 7:6 (7:4), 6:2) i plasman u osminu finala Rolan Garosa rekao da je lista njegovih povreda prevelika i da njegovo telo reaguje drugačije nego pre… »
Novak: Nemamo vremena za listu mini povreda koje imam

Novak: Nemamo vremena za listu mini povreda koje imam

Sport klub 02.06.2023
Dva teška seta i jedan odrađen rutinski - to je u pola rečenice opisana pobeda Novaka Đokovića protiv Alehandra Davidoviča Fokine u trećem kolu Rolan Garosa. „Bilo je veoma teško iz više razloga. Ne pamtim kada sam zadnji put igrao dva seta tri… »
Đoković nakon pobede nad Fokinom: Bio sam najbolji kada je najpotrebnije

Đoković nakon pobede nad Fokinom: Bio sam najbolji kada je najpotrebnije

Euronews 02.06.2023
Novak Đokovič prošao je u osminu finala Rolan Garosa, ali i poraženi Alehandro Davidovič Fokina ima čime da se ponosi posle eliminacije u trećem kolu teniskog Otvorenog prvenstva Francuske. Španac je ozbiljno namučio Srbina, koji je morao da… »
Nije dobro! Novak igra povređen na Rolan garosu: Posle meča sve priznao: Ne mogu ni da nabrojim sve povrede koje imam!

Nije dobro! Novak igra povređen na Rolan garosu: Posle meča sve priznao: Ne mogu ni da nabrojim sve povrede koje imam!

Mondo 02.06.2023
Novak Đoković se mučio sa butinom u meču trećeg kola Rolan Garosa protiv Alehandra Davidoviča Fokine, a sada je otkrio da imam mnogo problema. Novak Đoković se mučio sa butinom u meču trećeg kola Rolan Garosa protiv Alehandra Davidoviča… »

Vesti dana »