Povezane vesti
Crnogorci ipak puštaju "kralja kriptovaluta" da se brani sa slobode
Telegraf 02.06.2023
Dvojica Korejaca će se braniti sa slobode u Podgorici. Državljani Južne Koreje Do Kvon i Hon Čand Jun sa slobode će se braniti od optužbi za falsifikovanje isprava, nakon što je u ponovljenom postupku podgorički Osnovni sud doneo rešenje da im se pritvor… »
Podgorica: Osnovni sud ponovo pustio Do Kvona da se brani sa slobode
Glas Amerike 02.06.2023
Osnovni sud u Podgorici odlučio je u petak, u ponovljenom postupku, da će se državljani Južne Koreje, nekadašnji “kralj kriptovaluta” Do Kvon koga SAD i njegova zemlja traže zbog prevare, te njegov sunarodnik Hon Čand Jun, braniti sa slobode od optužbi… »
Podgorićki sud odlučio: Dvojica Korejaca će se braniti sa slobode
Euronews 02.06.2023
Državljani Južne Koreje Do Kvon i Hon Čand Jun sa slobode će se braniti od optužbi za falsifikovanje isprava, nakon što je u ponovljenom postupku podgorički Osnovni sud doneo rešenje da im se pritvor ukine nakon što uplate jemstvo od po 400.000 eura. Iz… »
Vesti dana »
Alpak kapital preuzeo N1, TV Novu, Nova.rs, Radar, Danas: Smenjeni svi direktori
Cenzolovka pre 2 satajoš 25 povezanih
Bliski istok na novoj prekretnici: Izrael odbio plan od 15 tačaka, koliko je mir sada daleko?
Euronews pre 15 minutajoš 30 povezanih
Hrvatski mediji: Srbi uhapšeni zbog podmetanja požara kod Zadra, USKOK sumnja na terorizam
Beta pre 1 satjoš 23 povezane





