Povezane vesti

Vučić: Svi znaju da je Kurti kriv, ali mi od toga nemamo ništa

Vučić: Svi znaju da je Kurti kriv, ali mi od toga nemamo ništa

Politika 02.06.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić gostuje u emisiji "Prva tema" na TV Prva“ i govori o aktuelnoj situaciji u zemlji i svetu, samitu u Moldaviji, zbivanjima na Kosovu i Metohiji. „Drago mi je da su ljudi u Srbiji zadovoljni, ali ja nisam… »
Vučić o severu KiM, izborima i merama koje je država sprovela: "Prelazne vlade neće biti"

Vučić o severu KiM, izborima i merama koje je država sprovela: "Prelazne vlade neće biti"

Telegraf 02.06.2023
Predsednik Srbije govorio o problemima na severu KiM, o odluci da se ranije završi školska godina i merama koje je država preduzela nakon dva stravična masakra koja su se dogodila početkom maja. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić gostovao je… »
Vučić: Svi na Zapadu znaju da je Kurti kriv ali mi nemamo ništa od toga, situacija na severu Kosova komplikovana

Vučić: Svi na Zapadu znaju da je Kurti kriv ali mi nemamo ništa od toga, situacija na severu Kosova komplikovana

Euronews 02.06.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić je rekao, povodom krize na severu Kosova, da je situacija za Srbiju komlikovana zato što svakog dana može da dođe do eskalacije jer kosovski premijer Aljbin Kurti neće da prestane da šalje specijalne policijske… »

Vesti dana »