Povezane vesti

Zirojević: Nije me iznenadio nalaz inspekcije da nije bilo vršnjačkog nasilja

Zirojević: Nije me iznenadio nalaz inspekcije da nije bilo vršnjačkog nasilja

Dnevnik 03.06.2023
BEOGRAD: Član Saveta roditelja u Osnovnoj školi "Vladislav Ribnikar" Mina Zirojević izjavila je danas za Tan‌jug da je nije iznenadio inspekcijski nalaz kojim je utvrđeno da u ovoj školi nije bilo vršnjačkog nasilja prema dečaku koji je počinio… »
Zirojević: Nije me iznenadio nalaz inspekcije da nije bilo vršnjačkog nasilja

Zirojević: Nije me iznenadio nalaz inspekcije da nije bilo vršnjačkog nasilja

Politika 03.06.2023
Član Saveta roditelja u Osnovnoj školi „Vladislav Ribnikar” Mina Zirojević izjavila je danas za Tanjug da je nije iznenadio inspekcijski nalaz kojim je utvrđeno da u ovoj školi nije bilo vršnjačkog nasilja prema dečaku koji je počinio masovno… »
Zirojević o nalazu inspekcije u Ribnikaru: Nije me iznenadilo, znala sam od prvog dana da nije bilo vršnjačkog nasilja

Zirojević o nalazu inspekcije u Ribnikaru: Nije me iznenadilo, znala sam od prvog dana da nije bilo vršnjačkog nasilja

Euronews 03.06.2023
Član Saveta roditelja u Osnovnoj školi "Vladislav Ribnikar" Mina Zirojević izjavila je danas za Tanjug da je nije iznenadio inspekcijski nalaz kojim je utvrđeno da u ovoj školi nije bilo vršnjačkog nasilja prema dečaku koji je počinio masovno… »
Zirojević: Nije me iznenadio nalaz inspekcije da nije bilo vršnjačkog nasilja

Zirojević: Nije me iznenadio nalaz inspekcije da nije bilo vršnjačkog nasilja

RTV 03.06.2023
BEOGRAD - Član Saveta roditelja u Osnovnoj školi "Vladislav Ribnikar" Mina Zirojević izjavila je danas za Tanjug da je nije iznenadio inspekcijski nalaz kojim je utvrđeno da u ovoj školi nije bilo vršnjačkog nasilja prema dečaku koji je počinio… »
Član Saveta roditelja Ribnikara: Nije me iznenadio nalaz da nije bilo vršnjačkog nasilja

Član Saveta roditelja Ribnikara: Nije me iznenadio nalaz da nije bilo vršnjačkog nasilja

Telegraf 03.06.2023
Odgovarajući na pitanje da li je izvesno da đaci ne žele da pređu u školu "Sveti Sava", navela je da bi ova škola mogla da se koristi samo u popodnevnoj smeni, i da za svih 1.100 đaka iz OŠ "Vladislav Ribnikar" nema mesta. Član Saveta roditelja u… »

Vesti dana »