Povezane vesti

Ribakina se povukla sa Rolan Garosa

Ribakina se povukla sa Rolan Garosa

Politika 03.06.2023
PARIZ – Kazahstanska teniserka Elena Ribakina objavila je da se povlači sa Rolan Garosa zbog respiratorne infekcije, prenosi Sportklub. Ribakina je danas imala zakazan duel sa španskom teniserkom Sarom Soribes Tormo ali je jutros odlučila da se… »
Ribakina se povukla sa Garosa

Ribakina se povukla sa Garosa

Sportski žurnal 03.06.2023
Četvrta teniserka sveta zbog bolesti nije mogla da izađe na megdan Sari Torbo. Četvrta teniserka sveta i aktuelna šampionka Vimbldona Elena Ribakina zbog bolesti se povukla sa Rolan Garosa pred meč trećeg kola. - Želela sam da dam 100 odsto i… »
Ribakina se povukla sa Rolan Garosa

Ribakina se povukla sa Rolan Garosa

Vesti online 03.06.2023
Kazahstanska teniserka Elena Ribakina objavila je da se povlači sa Rolan Garosa zbog respiratorne infekcije, prenosi Sportklub. Ribakina je danas imala zakazan duel sa španskom teniserkom Sarom Soribes Tormo ali je jutros odlučila da se povuče sa… »
Ribakina se povukla sa Rolan Garosa

Ribakina se povukla sa Rolan Garosa

Novi magazin 03.06.2023
Četvrta teniserka sveta i aktuelna šampionka Vimbldona Elena Ribakina zbog bolesti se povukla sa Rolan Garosa pred današnji meč trećeg kola. "Želela sam da dam 100 odsto i očigledno sam daleko od toga. Ako ne mogu da dišem, nema šanse da trčim i… »
Ribakina se povukla sa Rolan Garosa

Ribakina se povukla sa Rolan Garosa

Sportske.net 03.06.2023
Četvrta teniserka sveta i aktuelna šampionka Vimbldona Elena Ribakina zbog bolesti se povukla sa Rolan Garosa pred današnji meč trećeg kola. "Želela sam da dam 100 odsto i očigledno sam daleko od toga. Ako ne mogu da dišem, nema šanse da trčim i… »
Šok - Rolan Garos ostao bez jedne od najboljih: Trebalo da odradi rutinski posao, pa nije mogla na teren!

Šok - Rolan Garos ostao bez jedne od najboljih: Trebalo da odradi rutinski posao, pa nije mogla na teren!

Mondo 03.06.2023
Elena Ribakina morala je da se oprosti od takmičenja na Rolan Garosu. Elena Ribakina morala je da se oprosti od takmičenja na Rolan Garosu. Velika šteta - Elena Ribakina neće igrati na Rolan Garosu! Ona je prošla dva kola i pred duel trećeg kola sa… »

Vesti dana »