Povezane vesti

Lasova priča o Obradoviću: "Mislio sam da je glup, ali on je genije"

Lasova priča o Obradoviću: "Mislio sam da je glup, ali on je genije"

Sportske.net 03.06.2023
Jedan od najboljih košarkaških trenera Evrope Pablo Laso, za podkast ,,The Benas" govorio o saradnji sa najboljim trenerom Evrope Željkom Obradovićem. Njih dvojica su sarađivali od 1997 do 1997. godine dok je Laso bo košarkaš, a Obradović mladi… »
Mislio sam da je Obradović lud i glup, a bio je genije! Željko danima mučio Pabla Lasa, pa osvojio evropski trofej!

Mislio sam da je Obradović lud i glup, a bio je genije! Željko danima mučio Pabla Lasa, pa osvojio evropski trofej!

Mondo 03.06.2023
Najbolji evropski trener svih vremena Željko Obradović danima pripremao plan za pobedu, a čak ni Pablo Laso koji je bio važan deo nije shvatio šta se dešava. Na kraju mu je postalo jasno zašto je najbolji! Najbolji evropski trener svih vremena… »
''On je glup i lud, ubija me'' Pablo Laso otkrio anegdotu dok je kao igrač igrao za Željka Obradovića

''On je glup i lud, ubija me'' Pablo Laso otkrio anegdotu dok je kao igrač igrao za Željka Obradovića

Večernje novosti 03.06.2023
Pablo Laso je gostovao u jednom podkastu, u kom je govorio u periodu dok je nastupao za Real dok ih je sa klupe predvodio Željko Obradović. FOTO: M. Vukadinović Priča datira iz 1997. godine, kada je Real igrao finale FIBA Evrokupa protiv Verone, a… »

Vesti dana »