Povezane vesti

Velika tuga u domu Jelene Tomašević: Pevačicu dotukla njegova smrt - "Danima ne mogu da poverujem da si otišao..."

Velika tuga u domu Jelene Tomašević: Pevačicu dotukla njegova smrt - "Danima ne mogu da poverujem da si otišao..."

Mondo 04.06.2023
Jeleni Tomašević je preminuo otac, njen "anđeo čuvar", a pevačica se oproštajnom porukom oglasila na društvenim mrežama. Jeleni Tomašević je preminuo otac, njen "anđeo čuvar", a pevačica se oproštajnom porukom oglasila na društvenim… »
Moj anđele čuvaru: Tužne vesti u domu Jelene Tomašević

Moj anđele čuvaru: Tužne vesti u domu Jelene Tomašević

Večernje novosti 03.06.2023
JELENA Tomašević objavila je tužne vesti. Foto ATA Images Pevačici je preminuo otac. Jelena se emotivnim rečima i porukom oprostila i javno od njega, te tom prilikom podelila njegovu fotografiju iz mladosti, a zatim i porodičnu uspomenu, a sudeći… »
"Hvala što si verovao u mene, volim te zauvek" Tuga u domu Jelene Tomašević, pevačici umro otac - oprostila se od njega…

"Hvala što si verovao u mene, volim te zauvek" Tuga u domu Jelene Tomašević, pevačici umro otac - oprostila se od njega…

Blic 03.06.2023
Pevačica Jelena Tomašević oglasila se na svom Instagram profilu i podelila tužne vesti. Naime, pevačici je umro otac, a ona se na mrežama emotivnom objavom oprostila od njega. - Dobri i lepi moj tata! Već nekoliko dana ne mogu da poverujem da je… »

Vesti dana »

Uhapšen muškarac zbog tri krivična dela

Uhapšen muškarac zbog tri krivična dela

Moj Novi Sad pre 56 minutajoš 40 povezanih
Dva muškarca nastradala u požaru u Novom Sadu

Dva muškarca nastradala u požaru u Novom Sadu

RTV pre 3 satajoš 32 povezane
Le Pen i Orban ujedinjeni u Europskom parlamentu

Le Pen i Orban ujedinjeni u Europskom parlamentu

Slobodna Evropa pre 1 satjoš 29 povezanih
Izbori u Francuskoj: Birači rekli 'ne' desnici. Ponovo

Izbori u Francuskoj: Birači rekli 'ne' desnici. Ponovo

BBC News pre 2 satajoš 27 povezanih