Povezane vesti

Vučić posle protesta "Srbija protiv nasilja": Hvala svima, pa i onima koji su mi pretili vešanjem

Vučić posle protesta "Srbija protiv nasilja": Hvala svima, pa i onima koji su mi pretili vešanjem

Radio 021 04.06.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić pozvao je građane na jedinstvo, kako je naveo, u pokušaju da Srbija ide napred. On je u video objavi na Instagramu, posle petog protesta "Srbija protiv nasilja", rekao da je poziv uputio svim ljudima. "Vreme je da se… »
Vučić nakon protesta „Srbija protiv nasilja“: Hvala svima onima koji su mi pretili vešanjem i onima koji su me podržali…

Vučić nakon protesta „Srbija protiv nasilja“: Hvala svima onima koji su mi pretili vešanjem i onima koji su me podržali…

Danas 04.06.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić uputio je večeras video poruku građanima Srbije na svom Instagram nalogu @buducnostsrbijeav ubrzo nakon završetka protesta „Srbija protiv nasilja“. U obraćanju građanima rekao je „da je vreme da se ujedinimo… »
Vučić: Samo ujedinjeni možemo napred

Vučić: Samo ujedinjeni možemo napred

Blic 03.06.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić poručio je večeras da je ono što je važno je da se ujedinimo u pokušaju da naša zemlja ide napred. - U pokušaju da podignemo stopu rasta, da inflaciju spustimo ispod osam odsto. Da pokušamo da obezbedimo bolji… »

Vesti dana »