Povezane vesti

Brutalno nasilje - tukao ženu i dete nasred Slavije! Prolaznici pokušavali da je izvuku iz kandži nasilnika (video)

Brutalno nasilje - tukao ženu i dete nasred Slavije! Prolaznici pokušavali da je izvuku iz kandži nasilnika (video)

Mondo 04.06.2023
U Beogradu na Slaviji se sinoć dogodilo brutalno nasilje. U Beogradu na Slaviji se sinoć dogodilo brutalno nasilje. Juče se oko 19 sati nasred Slavije u Beogradu dogodilo brutalno nasilje, navodi se u postu na Instagram stranici "Moj Beograd rezerva"… »
Brutalno nasilje na Slaviji: Muškarac tukao ženu i dete, prolaznici je izvlačili iz kandži nasilnika, reagovala i policija…

Brutalno nasilje na Slaviji: Muškarac tukao ženu i dete, prolaznici je izvlačili iz kandži nasilnika, reagovala i policija…

Nova 04.06.2023
Sinoć oko sedam sati uveče dogodio se incident u centru Beograda, na Slaviji. Prema objavi na Instagram stranici "Moj Beograd rezerva", došlo je do nasilja kada je muškarac tukao ženu i dete, a prolaznici su im priskočili u pomoć pokušavajući da… »
Brutalno nasilje nasred Slavije! Muškarac tuče ženu i dete, policija brzo reagovala, on se još buni: Uhapsiće me zbog…

Brutalno nasilje nasred Slavije! Muškarac tuče ženu i dete, policija brzo reagovala, on se još buni: Uhapsiće me zbog…

Kurir 04.06.2023
Brutalno nasilje dogodilo se danas oko 19 sati nasred Slavije u Beogradu, navodi se u postu na Instagram stranici "Moj Beograd rezerva". U automobilu je muškarac tukao ženu i dete, a kako se dalje kaže, možda ju je čak i davio. Prolaznici su… »
Muškarac u kolima na Slaviji tukao ženu: I dete?! Prolaznici primetili dramu i pokušali da ih izvuku, reagovala i policija…

Muškarac u kolima na Slaviji tukao ženu: I dete?! Prolaznici primetili dramu i pokušali da ih izvuku, reagovala i policija…

Blic 04.06.2023
Samo jedan dan nakon brutalnog prebijanja žene i deteta na Zvezdari, na društvenim mrežama pojavio se snimak na kojem se tvrdi da je u pitanju još jedno jezivo nasilje, ali ovog puta u automobilu u samom centru grada, tačnije na kružnom toku… »
Muškarac navodno tukao ženu u kolima, prolaznici je izvukli i pozvali policiju: Nezapamćen incident na Slaviji

Muškarac navodno tukao ženu u kolima, prolaznici je izvukli i pozvali policiju: Nezapamćen incident na Slaviji

Telegraf 04.06.2023
Kako prenosi moj_beograd_rezerva, prolaznici tvrde da su prozori od automobila bili otvoreni i da se videlo kako muškarac tuče ženu i dete. Nezapamćen incident dogodio se danas oko 19 časova na Slaviji kada su prolaznici pokušali da izvuku ženu iz… »

Vesti dana »