Povezane vesti

"Video sam kako je mladić pao, a krv je liptala": Očevici opisali užasne scene napada ispred noćnog kluba u Smederevu…

"Video sam kako je mladić pao, a krv je liptala": Očevici opisali užasne scene napada ispred noćnog kluba u Smederevu…

Blic 04.06.2023
- Nisam video momenat kada je izboden, ali sam video kako je mladić samo pao, a krv je liptala. Krvi je bukvalno bilo svuda - rekao je očevidac napada ispred jednog kluba u Smederevu u kojem je mladić M. S. (20) sinoć zadobio povrede. Mladića je… »
"Video sam samo kako je on pao, a krv je liptala" Očevici o napadu u klubu u Smederevu gde je izboden mladić (video)

"Video sam samo kako je on pao, a krv je liptala" Očevici o napadu u klubu u Smederevu gde je izboden mladić (video)

Mondo 04.06.2023
Očevici su samo videli mladića kako pada posle napada u klubu u Smederevu. Očevici su samo videli mladića kako pada posle napada u klubu u Smederevu. Jedan mladić izboden je tokom noći u Smederevu u popularnom noćnom klubu "Kristal", a očevici su… »
"Krvi je bilo svuda" Detalji oružanog napada u klubu u Smederevu: Mladić brutalno izboden, očevici opisali užasne scene…

"Krvi je bilo svuda" Detalji oružanog napada u klubu u Smederevu: Mladić brutalno izboden, očevici opisali užasne scene…

Kurir 04.06.2023
Jedan mladić izboden je tokom noći u Smederevu u popularnom noćnom klubu u tom gradu. Incident se dogodio u noćnom klubu "Kristal" u Smederevu, a očevici su samo videli mladića kako pada. Kako se nezvanično saznaje, izboden je mladić iz Grocke. -… »
Mladić izboden u noćnom klubu: Hitna pomoć i policija ga na rukama iznela iz lokala u Smederevu (video)

Mladić izboden u noćnom klubu: Hitna pomoć i policija ga na rukama iznela iz lokala u Smederevu (video)

Blic 04.06.2023
Ispred noćnog kluba u Smederevu, sinoć oko 2.00 sata, nepoznata osoba je, kako se sumnja, nožem nanela povrede u predelu butina M. S. (20) iz tog grada, saznaje "Blic". Kako saznajemo, policija radi na rasvetljavanju slučaja. Na snimku koji je… »
Mladić uboden u nogu u noćnom klubu u Smederevu: Traga se za napadačem

Mladić uboden u nogu u noćnom klubu u Smederevu: Traga se za napadačem

Telegraf 04.06.2023
Kako Telegraf saznaje, on nije životno ugrožen. Mladić (20) iz Grocke uboden je sinoć u nogu u noćnom klubu u Smederevu. Kako Telegraf saznaje, on nije životno ugrožen. Za napadačem se traga. Na Instagram stranici 192_rs objavljen je snimak sa… »
Mladić izboden u noćnom klubu u Smederevu: Iz lokala ga iznela policija (video)

Mladić izboden u noćnom klubu u Smederevu: Iz lokala ga iznela policija (video)

Kurir 04.06.2023
Jedan mladić izboden je tokom noći u Smederevu u popularnom noćnom klubu u tom gradu. Naime, kako je objavljeno na Instagram stranici 192_rs, njegovo trenutno stanje, za sada, nije poznato. View this post on Instagram A post shared by 192.RS (@192_rs)… »
Izboden mladić u Smederevu! Jeziv video snimak - Ekipa Hitne pomoći ga iznosi iz kluba (video)

Izboden mladić u Smederevu! Jeziv video snimak - Ekipa Hitne pomoći ga iznosi iz kluba (video)

Mondo 04.06.2023
Jedan mladić izboden je tokom noći u Smederevu u popularnom noćnom klubu. Jedan mladić izboden je tokom noći u Smederevu u popularnom noćnom klubu. U Smederevu je tokom noći u popularnom noćnom klubu izboden jedan mladić. Kako je objavljeno na… »

Vesti dana »