Povezane vesti

Pukla bruka! Pevačicu i folkera njegov sin uhvatio u prevari: "Šta si radila sa mojim ocem na moru?! Sve sam video"

Pukla bruka! Pevačicu i folkera njegov sin uhvatio u prevari: "Šta si radila sa mojim ocem na moru?! Sve sam video"

Blic 04.06.2023
Mikica Bojanić, sin pevača Miloša Bojanića, izneo je šok tvrdnje, da je Zorica Marković imala ljubavnu aferu sa njegovim ocem. Zorica Marković, naime, nije došla na Mikicin rođendan, a on je u naletu besa otkrio da je pevačicu uhvatio u zanosu… »
Nahvatao sam oca i nju na veš mašini! Skandal trese Zadrugu - hitno se oglasio pevač! "Ne bih je naslonio ni na bicikl!"

Nahvatao sam oca i nju na veš mašini! Skandal trese Zadrugu - hitno se oglasio pevač! "Ne bih je naslonio ni na bicikl!"

Mondo 04.06.2023
Miloš Bojanić se oglasio nakon što je njegov sin Mikica u Zadruzi izneo tvrdnje da je uhvatio Zoricu Marković i svog oca u zanosu dok je boravila u njihovoj kući na moru. Miloš Bojanić se oglasio nakon što je njegov sin Mikica u Zadruzi izneo… »
"Na nju ne bih ni bicikl naslonio" Miloš Bojanić o aferi s Zoricom Marković, otkrio detalje ljetne avanture, spomenuo i…

"Na nju ne bih ni bicikl naslonio" Miloš Bojanić o aferi s Zoricom Marković, otkrio detalje ljetne avanture, spomenuo i…

Kurir 04.06.2023
Miloš Bojanić reagovao je na priču njegovog sina Mikice koji je u Zadruzi ispričao da je njegov otac imao aferu sa koleginicom Zoricom Marković Naime, nakon što Zorica nije došla na njegov rođendan, Mikica Bojanić pobesneo je i otkrio da je… »
"Na zoricu ne bih prislonio ni stari bicikl" Miloš Bojanić progovorio o navodima da je bio intiman sa Markovićevom

"Na zoricu ne bih prislonio ni stari bicikl" Miloš Bojanić progovorio o navodima da je bio intiman sa Markovićevom

Alo 04.06.2023
Miloš Bojanić reagovao je na priču njegovog sina Mikice koji je u Zadruzi ispričao da je njegov otac imao aferu sa koleginicom Zoricom Marković. Otkako je počela Zadruga 6, Mikica Bojanić i Zorica Marković često su bili u sukobu, a sada je… »

Vesti dana »