Povezane vesti

"Prelazne vlade neće biti dok sam ja živ": Predsednik Vučić o zahtevima protesta: "Mogu beogradski izbori, ali biće još…

"Prelazne vlade neće biti dok sam ja živ": Predsednik Vučić o zahtevima protesta: "Mogu beogradski izbori, ali biće još…

Blic 04.06.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić ponovio je danas svoj stav da neće dozvoliti formiranje prelazne Vlade, ali je napomenuo da je spreman da ide na izbore u Beogradu, "ali i još neke" izbore. Govoreći o zahtevima protesta, on je napomenuo da su neki… »
Vučić: Prelazna vlada je Boškova maštarija, uz beogradske i drugi izbori, moguće dizanje cenzusa

Vučić: Prelazna vlada je Boškova maštarija, uz beogradske i drugi izbori, moguće dizanje cenzusa

Novi magazin 04.06.2023
Predsednik države Aleksandar Vučić izjavio je danas da je prelazna vlada "maštarija Boška (Obradovića) i ostalih tako da po deseti put kaže da je neće biti", navodeći da sa opozicijom može da se dogovori da se cenzus vrati na pet odsto. "Dok sam… »
Vučić: Ispunili smo dva zahteva, nigde na svetu se ne poziva na proteste zbog masovnih ubistava

Vučić: Ispunili smo dva zahteva, nigde na svetu se ne poziva na proteste zbog masovnih ubistava

RTS 04.06.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić odgovarao je na pitanja novinara nakon dodele medalja zaslužnim policajcima u Palati "Srbija". On je komentarisao zahteve sa protesta "Srbija protiv nasilja", ali i lutku obešenog predsednika koja je juče bila… »
Predsednik Vučić: Isuviše volim Srbiju i možete samo da maštate o prelaznim vladama

Predsednik Vučić: Isuviše volim Srbiju i možete samo da maštate o prelaznim vladama

Kurir 04.06.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas da opozicija može da zaboravi na prelaznu vladu. - Prelazne vlade neće biti dok sam ja predsednik ili dok sam živ. Ili može moj mandat da bude prekinut onako kako je to juče predloženo ispred… »

Vesti dana »