Povezane vesti

Aleksić: Očekujem da policija uhapsi onog ko je nosio lutku s likom Vučića

Aleksić: Očekujem da policija uhapsi onog ko je nosio lutku s likom Vučića

Nova 04.06.2023
Premijerka Srbije Ana Brnabić podelila je na Tviteru fotografiju sa petog protesta protiv nasilja na kojoj je transparent sa kojeg visi lutka sa likom Aleksandra Vučića na vešalima. Ona je javno upitala kako to objasniti deci, a njen tvit i… »
Aleksić: Očekujem da policija uhapsi onog ko je nosio lutku s likom Vučića

Aleksić: Očekujem da policija uhapsi onog ko je nosio lutku s likom Vučića

Novi magazin 04.06.2023
Premijerka Srbije Ana Brnabić podelila je na Tviteru fotografiju sa petog protesta protiv nasilja na kojoj je transparent sa kojeg visi lutka sa likom Aleksandra Vučića na vešalima. Ona je javno upitala kako to objasniti deci, a njen tvit i… »
Aleksić (Narodna stranka): Nepoštovanje vlasti prema građanima koji su na protestiam je sramno

Aleksić (Narodna stranka): Nepoštovanje vlasti prema građanima koji su na protestiam je sramno

Danas 04.06.2023
Potpredsednik Narodne stranke Miroslav Aleksić ocenio je danas da je „sramno sa koliko nepoštovanja“ se predstavnici vlasti odnose prema „stotinama hiljada građana“ koji se već pet sedmica na ulicama bore za Srbiju protiv nasilja „Umesto da… »
Aleksić: Očekujem da policija uhapsi onog ko je nosio lutku s likom Vučića

Aleksić: Očekujem da policija uhapsi onog ko je nosio lutku s likom Vučića

N1 Info 04.06.2023
Premijerka Srbije Ana Brnabić podelila je na Tviteru fotografiju sa petog protesta protiv nasilja na kojoj je transparent sa kojeg visi lutka sa likom Aleksandra Vučića na vešalima. Ona je javno upitala kako to objasniti deci, a njen tvit i… »
„Ja sam ‘otac’ i ne znam kako ovo da objasnim deci“: Kako regionalni mediji prenose tvit Ane Brnabić?

„Ja sam ‘otac’ i ne znam kako ovo da objasnim deci“: Kako regionalni mediji prenose tvit Ane Brnabić?

Danas 04.06.2023
Ana Brnabić, premijerka Srbije, oglasila se na svom tviter nalogu nakon petog po redu protesta „Srbija protiv nasilja“, gde je okačila fotografiju „obešenog Vučića“. Njeno pitanje „Kako ovo objasniti deci“ kao i tvit preneli su regionalni… »
Vučićeva poruka poput Miloševićeve

Vučićeva poruka poput Miloševićeve

Al Jazeera 04.06.2023
Vučić je od početka masovnih protesta više puta izjavio kako se vlast neće mijenjati na ulici, već na izborima i naglasio da neće biti prelazne vlade. Peti u nizu protesta “Srbija protiv nasilja”, započetih poslije dvije tragične masovne… »
Brnabić objavila sliku obješene lutke Vučića uz pitanje

Brnabić objavila sliku obješene lutke Vučića uz pitanje

SEEbiz 04.06.2023
BEOGRAD - Peti prosvjed "Srbija protiv nasilja" izveo je u subotu na ulice Beograda desetke tisuća ljudi koji su u povorci središnjim gradskim ulicama okružili sjedište predsjednika Srbije. Smatraju vlast odgovornom za porast i toleriranje nasilja u… »

Vesti dana »