Povezane vesti

Arina Sabalenka u dva seta do četvrtfinala Rolan Garosa

Arina Sabalenka u dva seta do četvrtfinala Rolan Garosa

Sport klub 04.06.2023
Beloruskinja će u četvrtfinalu Rolan Garosa igrati protiv Ukrajinke Eline Svitoline, koja je savladala Ruskinju Dariju Kasatkinju 6:4, 7:6 (7:5). Beloruska teniserka Arina Sabalenka plasirala se u četvrtfinale Rolan Garosa, pošto je u osmini finala… »
Cicipas protiv Alkaraza u četvrtfinalu Rolan Garosa

Cicipas protiv Alkaraza u četvrtfinalu Rolan Garosa

Politika 04.06.2023
PARIZ - Grčki teniser Stefanos Cicipas plasirao se u četvrtfinale Rolan Garosa, pošto je večeras u osmini finala pobedio Austrijanca Sebastijana Ofnera 7:5, 6:3, 6:0. Meč je trajao 110 minuta. Cicipas je peti teniser sveta, dok je Ofner 118. teniser… »
Đoković bez problema izborio četvrtfinale Rolan Garosa

Đoković bez problema izborio četvrtfinale Rolan Garosa

Politika 04.06.2023
PARIZ – Najbolji srpski teniser Novak Đoković plasirao se u četvrtfinale Rolan Garosa, nakon što je danas u osmini finala savladao Peruanca Huana Pabla Variljasa rezultatom 6:3, 6:2, 6:2. Meč je trajao jedan sat i 58 minuta, a Đoković je… »
Đoković: Od Melburna nisam igrao ovako dobro

Đoković: Od Melburna nisam igrao ovako dobro

Politika 04.06.2023
PARIZ - Najbolji srpski teniser Novak Đoković izjavio je danas da je uživao na meču sa Peruancem Huanom Pablom Variljasom u osmini finala Rolan Garosa i dodao da jedva čeka nove izazove na Otvorenom prvenstvu Francuske. Đoković je danas u osmini… »
Đoković 17. put u karijeri u četvrtfinalu Rolan Garosa, oborio rekord Nadala

Đoković 17. put u karijeri u četvrtfinalu Rolan Garosa, oborio rekord Nadala

Dnevnik 04.06.2023
Najbolji srpski teniser Novak Đoković plasirao se u četvrtfinale Rolan Garosa, pošto je danas u osmini finala savladao Peruanca Huana Pabla Variljasa rezultatom 6:3, 6:2, 6:2. Meč je trajao jedan sat i 58 minuta, a Đoković je Variljasu, koji je 94… »
Cicipas na Alkarasa u četvrtfinalu

Cicipas na Alkarasa u četvrtfinalu

Sportski žurnal 04.06.2023
Grk za nepuna dva sata savladao Austrijanca Ofnera. Stefanos Cicipas plasirao se u četvrtfinale Rolan Garosa, pošto je u osmini finala pobedio Austrijanca Sebastijana Ofnera 7:5, 6:3, 6:0. Meč je trajao 110 minuta. Velika borba viđena je u prvom setu… »
Sabalenka bolja od Amerikanke Stivens

Sabalenka bolja od Amerikanke Stivens

Sportski žurnal 04.06.2023
Beloruskinja će u četvrtfinalu igrati protiv Ukrajike Svitoline. Arina Sabalenka se plasirala u četvrtfinale Rolan Garosa, pošto je večeras u osmini finala pobedio Amerikanku Sloan Stivens 7:6 (7:5), 6:4. Meč je trajao jedan sat i 43 minuta… »
Sabalenka u četvrtfinalu Rolan Garosa

Sabalenka u četvrtfinalu Rolan Garosa

Novi magazin 04.06.2023
Druga teniserka sveta, Beloruskinja Arina Sabalenka plasirala se večeras u četvrtfinale Otvorenog prvenstva Francuske, pošto je pobedila Amerikanku Sloun Stivens sa 7:6, 6:4. Sabalenka je protiv 30. teniserke sveta slavila posle sat i 43 minuta igre… »
Beloruska teniserka Arina Sabalenka u četvrtfinalu Rolan Garosa

Beloruska teniserka Arina Sabalenka u četvrtfinalu Rolan Garosa

Dnevnik 04.06.2023
PARIZ: Beloruska teniserka Arina Sabalenka plasirala se u četvrtfinale Rolan Garosa, pošto je večeras u osmini finala pobedio Amerikanku Sloan Stivens 7:6 (7:5), 6:4. Meč je trajao jedan sat i 43 minuta. Sabalenka je druga teniserka sveta, dok je… »
„Pričaj mi“: Đoković hvata zalet u pravi čas

„Pričaj mi“: Đoković hvata zalet u pravi čas

Sport klub 04.06.2023
„Pričaj mi na zagrevanju, molim te“, rekao je Novak Đoković svom treneru Goranu Ivaniševiću jutros na stadionu Filip Šatrije. Nije Novak bio zadovoljan kako servira, ali nekoliko sati kasnije izašao je na isti taj teren i održao čas… »
Cicipas protiv Alkarasa u četvrtfinalu Rolan Garosa

Cicipas protiv Alkarasa u četvrtfinalu Rolan Garosa

Novi magazin 04.06.2023
Grčki teniser Stefanos Cicipas plasirao se večeras u četvrtfinale Otvorenog prvenstva Francuske, pošto je pobedio Austrijanca Sebastijana Ofnera sa 7:5, 6:3, 6:0. Peti teniser sveta je protiv 118. na ATP listi slavio posle sat i 48 minuta igre. Upisao… »
Hačanov: Napraviću plan da iznenadim Novaka

Hačanov: Napraviću plan da iznenadim Novaka

Vesti online 04.06.2023
Ruski teniser Karen Hačanov kaže da će dati sve od sebe da iznenadi Novaka Đokovića u četvrtfinalu Rolan Garosa. Rus je u osmini finala bio bolji od Lorenca Sonega sa 1:6, 6:4, 7:6 (9-7), 6:1. – Mečevi na grend slemu, posebno na šljaci, mentalno… »
Težak posao? Alkaras na Đokovića, još samo korak…

Težak posao? Alkaras na Đokovića, još samo korak…

Sport klub 04.06.2023
Karlos Alkaras rutinski je obezbedio plasman u četvrtfinale Rolan Garosa. Prvi teniser sveta je u osmini finala savladao Lorenca Muzetija rezultatom 3-0, po setovima 6:3, 6:2, 6:2 za dva časa i 11 minuta igre. Španac će se u borbi za mesto u… »
Alkaras lako do četvrtfinala

Alkaras lako do četvrtfinala

Sportski žurnal 04.06.2023
Španac savladao Italijana Muzetija sa 3.0 u setovima. Karlos Alkaras se plasirao u četvrtfinale Rolan Garosa, pošto je pobedio Italijana Lorenca Muzetija 6:3, 6:2, 6:2. Meč je trajao dva sata i 11 minuta. Alkaraz je najbolji teniser sveta, dok je… »
I Cicipas je u formi, Alkarazu neće biti lako!

I Cicipas je u formi, Alkarazu neće biti lako!

Sportske.net 04.06.2023
Najbolji grčki teniser Stefanos Cicipas plasirao se večeras u četvrtfinale Rolan Garosa. On je u meču osmine finala savladao Austrijanca Sebastijana Ofnera sa 3:0, po setovima 7:5, 6:3, 6:0. Cicipas je prilično brzo, za svega sat i 50 minuta igre… »
„Pričaj mi“: Đoković hvata zalet u pravi čas

„Pričaj mi“: Đoković hvata zalet u pravi čas

Sport klub 04.06.2023
„Pričaj mi na zagrevanju, molim te“, rekao je Novak Đoković svom treneru Goranu Ivaniševiću jutros na stadionu Filip Šatrije. Nije Novak bio zadovoljan kako servira, ali nekoliko sati kasnije izašao je na isti taj teren i održao čas… »
Đoković: Ponosan sam, ali su mi misli usmerene na naredni meč

Đoković: Ponosan sam, ali su mi misli usmerene na naredni meč

Novi magazin 04.06.2023
Najbolji srpski teniser Novak Đoković izjavio je da je ponosan na postignute rezultate u prvoj nedelji pariskog grend slema, ali da je u mislima već u narednom meču koji će u četvrtfinalu igrati protiv ruskog tenisera Karena Hačanova. „Ponosan… »
Alkaraz pobedio Muzetija i izborio četvrtfinale Rolan Garosa

Alkaraz pobedio Muzetija i izborio četvrtfinale Rolan Garosa

Dnevnik 04.06.2023
PARIZ: Španski teniser Karlos Alkaraz plasirao se u četvrtfinale Rolan Garosa, pošto je večeras pobedio Italijana Lorenca Muzetija 6:3, 6:2, 6:2. Meč je trajao dva sata i 11 minuta. Alkaraz je najbolji teniser sveta, dok je Muzeti 18. na ATP listi… »
Alkaraz preko Muzetija do četvrtfinala Rolan Garosa

Alkaraz preko Muzetija do četvrtfinala Rolan Garosa

Euronews 04.06.2023
Španski teniser Karlos Alkaraz plasirao se u četvrtfinale Rolan Garosa, pošto je večeras pobedio Italijana Lorenca Muzetija 6:3, 6:2, 6:2. Meč je trajao dva sata i 11 minuta. Alkaraz je najbolji teniser sveta, dok je Muzeti 18. na ATP listi. Španac… »
Tajfun zvani Alkaraz! Španac nestvarnom igrom razbio rivala na Rolan Garosu

Tajfun zvani Alkaraz! Španac nestvarnom igrom razbio rivala na Rolan Garosu

Večernje novosti 04.06.2023
DEMONSTRACIJA sile - tako se može opisati igra Karlosa Alkaraza protiv Lorenca Musetija. Španac je slavio 3:0 (6:3, 6:2, 6:2) i plasirao se u četvrtfinale. FOTO: Tanjug/AP Italijana su pred meč smatrali mnogi za igrača koji bi mogao prvom teniseru… »
Gazi Novak, a gazi i Alkaraz - "crta" se njihov meč na Rolan garosu! Ovo su svi učesnici borbe za titulu u Parizu

Gazi Novak, a gazi i Alkaraz - "crta" se njihov meč na Rolan garosu! Ovo su svi učesnici borbe za titulu u Parizu

Mondo 04.06.2023
Svi jedva čekaju spektakl na Filipu Šatrijeu. Da li će se dogoditi? Pročitajte parove! Svi jedva čekaju spektakl na Filipu Šatrijeu. Da li će se dogoditi? Pročitajte parove! Novak Đoković plasirao se u četvrtfinale Rolan Garosa dominantnom… »
VIDEO „Nisam to rekao, to nije istina“: Đoković zagrmeo zbog lažnog citata američkog novinara

VIDEO „Nisam to rekao, to nije istina“: Đoković zagrmeo zbog lažnog citata američkog novinara

Nova 04.06.2023
Nije dozvolio da mu se prišiva nešto što nije istina. Novak Đoković savladao je Huana Pabla Variljasa sa 6:3, 6:2, 6:2 u osmini finala Rolan Garosa, a nakon toga je govorio o onome što je doživeo i šta ga čeka. Jedno pitanje se posebno istaklo… »
Novak otkrio šta su uradili Mesi i Mbape kad su ga videli: Ispričao i zašto Tara obožava Nejmara

Novak otkrio šta su uradili Mesi i Mbape kad su ga videli: Ispričao i zašto Tara obožava Nejmara

Nova 04.06.2023
Najbolji srpski teniser Novak Đoković opisao je svoj odlazak na utakmicu Pari Sen Žermena u subotu uveče. Đoković je dan kasnije pobedio Huan Pabla Variljasa u četvrtom meču na Rolan Garosu i postao je rekorder po broju plasmana u četvrtfinale… »
Tata, hoću da upoznam Nejmara, on je u onoj pesmi! Hit priča Đokovića o Tari i Stefanu i susretu sa Mesijem i Mbapeom!

Tata, hoću da upoznam Nejmara, on je u onoj pesmi! Hit priča Đokovića o Tari i Stefanu i susretu sa Mesijem i Mbapeom!

Mondo 04.06.2023
Novak Đoković je na konferenciji za medije pričao i o susretu sa velikim fudbalskim zvezdama. Novak Đoković je na konferenciji za medije pričao i o susretu sa velikim fudbalskim zvezdama. Novak Đoković prošao je u četvrtfinale Rolan Garosa… »
Đoković: Znam šta je moj cilj, Rafa je potreban tenisu

Đoković: Znam šta je moj cilj, Rafa je potreban tenisu

Sport klub 04.06.2023
Novak Đoković se pobedom protiv Peruanca Huana Pabla Variljasa 6:3, 6:2, 6:2 po 17. put u istoriji plasirao u četvrtfinale Rolan Garosa. Srpski teniser ovim rezultatom postao apsolutni rekorder Rolan Garosa, pošto je po 17. put u karijeri stigao do… »
Nezadrživi Alkaraz u četvrtfinalu, još korak do susreta sa Novakom!

Nezadrživi Alkaraz u četvrtfinalu, još korak do susreta sa Novakom!

Sportske.net 04.06.2023
Trenutno prvi teniser na ATP listi Karlos Alkaraz plasirao se danas u četvrtfinale Rolan Garosa. On je posle tek nešto više od dva sata igre savladao još jednu mladu nadu svetskog tenisa, Italijana Lorenca Muzetija sa 3:0, po setovima 6:3, 6:2 i 6:2… »
„S Mesijem kratko, ali slatko; Stefan i Tara mi daju spokoj“

„S Mesijem kratko, ali slatko; Stefan i Tara mi daju spokoj“

Sport klub 04.06.2023
Novak Đoković kaže da se osećao veoma lepo na utakmici Pari Sen Žermena i Klemon, pogotovo zato što je bio sa decom Tarom i Stefanom. Posle ubedljive pobede nad Huanom Pablom Variljasom (6:3, 6:2, 6:2), Novak je zadovoljan usponom forme. „Osećam… »
Đokoviću se poklonili Parižani i skandirali „Novak, Novak“, a onda je on uradio gest kom se priča

Đokoviću se poklonili Parižani i skandirali „Novak, Novak“, a onda je on uradio gest kom se priča

Nova 04.06.2023
Najbolji srpski teniser Novak Đoković prošao je turbulentan odnos sa pariskom publikom. Već danima ga čas bodre, čas zvižde, a ni Đoković navijačima na terenima Rolan Garosa ne ostaje dužan. To je pokazao i u meču sa Huan Pablom Variljasom u… »
Đoković: Volim da igram ovde, ponosan sam zbog obaranja rekorda

Đoković: Volim da igram ovde, ponosan sam zbog obaranja rekorda

IndeksOnline 04.06.2023
PARIZ – Najbolji srpski teniser Novak Đoković izjavio je danas da je uživao na meču sa Peruancem Huanom Pablom Variljasom u osmini finala Rolan Garosa i dodao da jedva čeka nove izazove na Otvorenom prvenstvu Francuske. Đoković je danas u osmini… »
Đoković rutinski protiv Peruanca

Đoković rutinski protiv Peruanca

Sportski žurnal 04.06.2023
Srbin je izborio četvrtfinale pobedom nad Huanom Pablom Variljasom posle tri seta (6:3, 6:2, 6:2). Najbolji srpski teniser Novak Đoković plasirao se u četvrtfinale Rolan Garosa, pošto je danas u osmini finala savladao Peruanca Huana Pabla Variljasa… »
Nole prestigao Nadala na Rolan Garosu (video)

Nole prestigao Nadala na Rolan Garosu (video)

Sportski žurnal 04.06.2023
Pobedom nad Variljasom naš as došao do 17. četvrtfinala na francuskom gren slemu. Novak Đoković se pobedom protiv Peruanca Huana Pabla Variljasa 6:3, 6:2, 6:2 po 17. put u istoriji plasirao u četvrtfinale Rolan Garosa. Francuski mediji podsećaju da… »
Đoković: Ponosan sam na rekord (video)

Đoković: Ponosan sam na rekord (video)

Sportski žurnal 04.06.2023
Naš najbolji sportista istakao da je protiv Peruanca odigrao najbolju partiju na turniru. Novak Đoković je izjavio da je uživao na meču sa Peruancem Huanom Pablom Variljasom u osmini finala Rolan Garosa i dodao da jedva čeka nove izazove na… »
Lak trijumf Đokovića za plasman u četvrtfinale Rolan Garosa

Lak trijumf Đokovića za plasman u četvrtfinale Rolan Garosa

Danas 04.06.2023
Srpski teniser Novak Đoković plasirao se u četvrtfinale Rolan Garosa nakon pobede nad Huanom Pablom Variljasom maksimalnim rezultatom – 6:3, 6:2, 6:2. Srpskom asu je trebalo nešto malo manje od dva sata da savlada 94. tenisera na svetu i zakaže… »
Novakovo rekordno 17. četvrtfinale na Rolan Garosu!

Novakovo rekordno 17. četvrtfinale na Rolan Garosu!

Vesti online 04.06.2023
Srpski teniser Novak Đoković plasirao se u četvrfinale Rolan Garosa porbedom nad Huanom Pablom Variljasom u tri seta. Đoković je furiozno stigao do mesta u četvrtfinalu – 6:3, 6:2, 6:2. Đoković će u četvrtfinalu RG igrati protiv Rusa Karena… »
Đoković lako do četvrtfinala Rolan Garosa

Đoković lako do četvrtfinala Rolan Garosa

Novi magazin 04.06.2023
Srpski teniser Novak Đoković plasirao se danas u četvrtfinale Otvorenog prvenstva Francuske, pošto je u Parizu pobedio peruanskog igrača Huana Pabla Variljasa sa 6:3, 6:2, 6:2. Treći igrač sveta je do pobede nad 94. teniserom na ATP listi došao za… »
Đoković lakom pobedom do četvrtfinala Rolan Garosa

Đoković lakom pobedom do četvrtfinala Rolan Garosa

Radio 021 04.06.2023
Srpski teniser Novak Đoković plasirao se u četvrtfinale Rolan Garosa nakon pobede nad Huanom Pablom Variljasom. On je Variljasa savladao pobedom u tri seta u kojima je ubedljivo vodio sa 6:3, 6:2, 6:2. Đokoviću je trebalo manje od dva sata da savlada… »
Đoković: Možda i moj sin jednog dana zaigra na RG

Đoković: Možda i moj sin jednog dana zaigra na RG

Sport klub 04.06.2023
Srpski teniser Novak Đoković rekao je nakon plasmana u četvrtfinale Rolan Garosa rekao je da je uprkos godinama koje ima i dalje motivisan da pravi velike rezultate i obara rekorde. Đoković je savladao Huana Pabla Variljasa u tri seta, a sa Peruancem… »
Nadal je kralj šljake, ali ovo ni on nije uspeo: Još jedan čudesan rekord Novaka Đokovića - samo se nasmejao kad je čuo

Nadal je kralj šljake, ali ovo ni on nije uspeo: Još jedan čudesan rekord Novaka Đokovića - samo se nasmejao kad je čuo

Mondo 04.06.2023
Novak Đoković napravio je spektakularan podvig u Parizu. Novak Đoković napravio je spektakularan podvig u Parizu. Novak Đoković rutinski se p lasirao u četvrtfinale Rolan Garosa pobedom protiv Peruanca Huana Pabla Veriljasa i tako je ispisao… »
Hačanov: Biće šah za Novakom, napraviću plan

Hačanov: Biće šah za Novakom, napraviću plan

Sport klub 04.06.2023
Ruski teniser Karen Hačanov kaže da će dati sve od sebe da iznenadi Novaka Đokovića u četvrtfinalu Rolan Garosa. Rus je u osmini finala bio bolji od Lorenca Sonega sa 1:6, 6:4, 7:6 (9-7), 6:1. „Mečevi na grend slemu, posebno na šljaci, mentalno… »
Rafa čupa kosu! Novak Đoković oborio neverovatan rekord Rolan Garosa!

Rafa čupa kosu! Novak Đoković oborio neverovatan rekord Rolan Garosa!

Večernje novosti 04.06.2023
NOVAK Đoković ne samo da je prebrodio još jednu prepreku na Otvorenom prvenstvu Francuske, već je ostvario nešto što niko nikada nije od onih koji su igrali Rolan Garos. Pa ni rekorder tog turnira po broju titula, Rafael Nadal. Tanjug/AP Ne samo da… »
Đoković na Rolan Garosu još godinama? Novakove reči koje će odjeknuti svetom!

Đoković na Rolan Garosu još godinama? Novakove reči koje će odjeknuti svetom!

Večernje novosti 04.06.2023
NOVAK Đoković je nastavio da ređa pobede na Rolan Garosu, posle čega se na zanimljiv način obratio javnosti. FOTO: Tanjug/AP Podsetimo, Nole se plasirao u četvrtfinale nakon što je Peruanac Huana Pabla Variljasa savladao u tri seta, a onda je stao… »
Novak još uvek bez izgubljenog seta - Peruanac "počišćen" za četvrtfinale

Novak još uvek bez izgubljenog seta - Peruanac "počišćen" za četvrtfinale

Sportske.net 04.06.2023
Srpski teniser Novak Đoković se plasirao u četvrtfinale Rolan Garosa pošto je danas počistio Huana Pabla Variljasa sa 3:0 (6:3, 6:2, 6:2). Sigurna Đokovićeva predstava čime je rezervisao okršaj sa Karenom Hačanovom. Novak je u meč ušao… »
Novak je nezaustavljiv u Parizu; Đoković pobedio Peruanca i plasirao se u četvfinale Rolan Garosa

Novak je nezaustavljiv u Parizu; Đoković pobedio Peruanca i plasirao se u četvfinale Rolan Garosa

Euronews 04.06.2023
Najbolji srpski teniser Novak Đoković uspeo je da obezbedi igranje u drugoj nedelji Rolan Garosa budući da je u 4. kolu bio bolji od Peruanca Huana Pabloa Variljasa – 3:0 (6:3, 6:2, 6:2) Trenutno 94. igrač na ATP listi nije mogao dostojno da se… »

Vesti dana »