Povezane vesti

Otkrio sve o porodici Đoković! Željko Samardžić ispričao kakva je Jelena - Pevao sam im na veseljima, iznenadila me je!

Otkrio sve o porodici Đoković! Željko Samardžić ispričao kakva je Jelena - Pevao sam im na veseljima, iznenadila me je!

Mondo 04.06.2023
Jedan od najpopularnijih domaćih pop pevača, Željko Samardžić progovorio je o prijateljstvu s porodicom Đoković. Jedan od najpopularnijih domaćih pop pevača, Željko Samardžić progovorio je o prijateljstvu s porodicom Đoković. Još uvek se… »
„Jelena se razdragana popela na scenu“: Željko Samardžić otkrio detalje prijateljstva sa porodicom Đoković

„Jelena se razdragana popela na scenu“: Željko Samardžić otkrio detalje prijateljstva sa porodicom Đoković

Nova 04.06.2023
Većina njegovih pesama govori o ljubavi, a supruga Maja mu je večna inspiracija. Popularni pevač Željko Samardžić organizovao je veliki broj koncerata u srpskoj prestonici, a najveći broj njegovih obožavatelja su pripadnice lepšeg pola. Jedna od… »
Željko samardžić otvoreno o porodici Đoković! Progovorio o ćerkinom povlačenju iz javnosti ali i mladim kolegama…

Željko samardžić otvoreno o porodici Đoković! Progovorio o ćerkinom povlačenju iz javnosti ali i mladim kolegama…

Kurir 04.06.2023
Još uvek se priča o trenutku kada je na koncertu pevača Željka Samardžića zapevala supruga Novaka Đokovića, Jelena. Pevač kroz osmeh priča koliko voli Novaka i porodicu koju je svio sa Jelenom. - Svi moji koncerti su bili spontani. Prijatelj sam… »
"Jelena Đoković me iznenadila, Novaka jako volim" Željko Samardžić o porodici Đoković, ćerkinom povlačenju iz javnosti…

"Jelena Đoković me iznenadila, Novaka jako volim" Željko Samardžić o porodici Đoković, ćerkinom povlačenju iz javnosti…

Blic 04.06.2023
Još uvek se priča o trenutku kada je na koncertu pevača Željka Samardžića zapevala supruga Novaka Đokovića, Jelena. Pevač kroz osmeh priča koliko voli Novaka i porodicu koju je svio sa Jelenom. - Svi moji koncerti su bili spontatni. Prijatelj… »

Vesti dana »