Povezane vesti

Priveden Boško Savković: Sumnja se da je nosio lutku obešenog predsednika

Priveden Boško Savković: Sumnja se da je nosio lutku obešenog predsednika

Vreme 04.06.2023
Hronika Pre nego što su ga, po izjavi njegove ćerke, privela četiri muškarca bez naloga, premijerka Brnabić je na Tviteru podelila fotografiju sa lutkom obešenog predsednika. Predsednik je rekao da je njegov posao da trpi „čak i ogoljene pretnje… »
Brnabićeva poručuje da je spremna da podnese ostavku, predsednik Vučić pozvan u četvrtak na sednicu Vlade

Brnabićeva poručuje da je spremna da podnese ostavku, predsednik Vučić pozvan u četvrtak na sednicu Vlade

RTS 04.06.2023
Predsednica Vlade Ana Brnabić pozvala je predsednika Aleksandra Vučića da prisustvuje narednoj sednici Vlade u četvrtak. Kako prenose beogradski mediji, prethodnog dana će se sastati premijerka i predsednik da razmotre teme koje će biti na sednici… »
Savkoviću određeno zadržavanje

Savkoviću određeno zadržavanje

Insajder 04.06.2023
Bošku Savković, piscu i novinaru, određeno je zadržavanje do 48 sati zbog krivičnog dela Pozivanje na nasilnu promenu ustavnog uređenja. On je priveden danas oko podneva u svom stanu, pod sumnjom da je nosio transparent na kom je bila lutka… »
"Uvek smo za izbore": Brnabić: Spremna sam da podnesem ostavku, Vučić za sada to odbija

"Uvek smo za izbore": Brnabić: Spremna sam da podnesem ostavku, Vučić za sada to odbija

Blic 04.06.2023
Premijerka Srbije Ana Brnabić saopštila je da je u svakom trenutku spremna da podnese ostavku na mesto predsednice Vlade Srbije, ali je dodala kako predsednik Srbije Aleksandar Vučić to "za sada odbija". Ona je na društvenoj mreži Tviter napisala da… »
Brnabić: U svakom trenutku sam spremna da dam ostavku, Vučić za sada to odbija

Brnabić: U svakom trenutku sam spremna da dam ostavku, Vučić za sada to odbija

Radio 021 04.06.2023
Premijerka Srbije Ana Brnabić izjavila je da je spremna da podnese ostavku, ali da predsednik Srbije Aleksandar Vučić ovaj predlog "za sada odbija". Brnabić je na Tviteru napisala da je u "svakom trenutku spremna da kao premijerka Vlade podnese… »
Ana Brnabić krivi „tajkunske medije“: Spremna sam da podnesem ostavku

Ana Brnabić krivi „tajkunske medije“: Spremna sam da podnesem ostavku

Danas 04.06.2023
Premijerka Srbije Ana Brnabić napisala je na svom tviter nalogu da je spremna da podnese ostavku. Za podnošenje ostavke, okrivljuje „tajkunske medije“. Obzirom na pisanja tajkunskih medija, samo da bude jasno – u svakom trenutku sam spremna da… »
Brnabić: Spremna sam da podnesem ostavku i Vučić za sada to odbija, možda se predomisli

Brnabić: Spremna sam da podnesem ostavku i Vučić za sada to odbija, možda se predomisli

Nova 04.06.2023
Premijerka Srbije Ana Brnabić istakla je danas da je u svakom trenutku spremna da podnese ostavku na mesto predsednice Vlade Srbije, ali je dodala kako predsednik Srbije to "za sada odbija". „Obzirom na pisanja tajkunskih medija, samo da bude jasno –… »
Brnabić: Spremna sam u svakom trenutku da podnesem ostavku

Brnabić: Spremna sam u svakom trenutku da podnesem ostavku

Dnevnik 04.06.2023
BEOGRAD: Premijerka Srbije Ana Brnabić saopštila je danas da je u svakom trenutku spremna da podnese ostavku na mesto predsednice Vlade. "S obzirom na pisanja tajkunskih medija, samo da bude jasno - u svakom trenutku sam spremna da, kao predsednica… »
Ana Brnabić: Spremna da podnesem ostavku, ali Vučić to za sada odbija

Ana Brnabić: Spremna da podnesem ostavku, ali Vučić to za sada odbija

Vesti online 04.06.2023
Premijerka Srbije Ana Brnabić objavila je da je spremna da podnese ostavku na mesto predsednice Vlade. “Obzirom na pisanja tajkunskih medija, samo da bude jasno – u svakom trenutku sam spremna da, kao PV, podnesem ostavku i to predsednik Srbije zna… »
"Uvek smo za izbore" Premijerka Brnabić: Spremna sam da podnesem ostavku, Vučić za sada to odbija

"Uvek smo za izbore" Premijerka Brnabić: Spremna sam da podnesem ostavku, Vučić za sada to odbija

Kurir 04.06.2023
Premijerka Srbije Ana Brnabić na svom zvaničnom Tviter nalogu poručila je da je u svakom trenutku spremna da podnese ostavku na mesto predsednice Vlade Srbije, ali dodala je da predsednik Srbije Aleksandar Vučić to "za sada odbija". Premijerka Srbije… »
Brnabić: Spremna sam u svakom trenutku da podnesem ostavku

Brnabić: Spremna sam u svakom trenutku da podnesem ostavku

Insajder 04.06.2023
Premijerka Srbije Ana Brnabić saopštila je danas da je u svakom trenutku spremna da podnese ostavku na mesto predsednice Vlade. "S obzirom na pisanja tajkunskih medija, samo da bude jasno - u svakom trenutku sam spremna da, kao predsednica Vlade… »
Brnabić: Spremna sam da u svakom trenutku podnesem ostavku

Brnabić: Spremna sam da u svakom trenutku podnesem ostavku

RTS 04.06.2023
Premijerka Srbije Ana Brnabić poručila je da je u svakom trenutku spremna da podnese ostavku na mesto predsednice Vlade. "S obzirom na pisanja tajkunskih medija, samo da bude jasno - u svakom trenutku sam spremna da, kao predsednica Vlade, podnesem… »
Ana Brnabić: Spremna da podnesem ostavku, ali Vučić to za sada odbija

Ana Brnabić: Spremna da podnesem ostavku, ali Vučić to za sada odbija

N1 Info 04.06.2023
Premijerka Srbije Ana Brnabić objavila je da je spremna da podnese ostavku na mesto predsednice Vlade. „Obzirom na pisanja tajkunskih medija, samo da bude jasno – u svakom trenutku sam spremna da, kao PV, podnesem ostavku i to predsednik Srbije zna… »
Brnabić: Spremna sam u svakom trenutku da podnesem ostavku

Brnabić: Spremna sam u svakom trenutku da podnesem ostavku

RTV 04.06.2023
BEOGRAD - Premijerka Srbije Ana Brnabić saopštila je danas da je u svakom trenutku spremna da podnese ostavku na mesto predsednice Vlade. "S obzirom na pisanja tajkunskih medija, samo da bude jasno - u svakom trenutku sam spremna da, kao predsednica… »
Ana Brnabić: Spremna da podnesem ostavku, ali Vučić to za sada odbija

Ana Brnabić: Spremna da podnesem ostavku, ali Vučić to za sada odbija

Novi magazin 04.06.2023
Premijerka Srbije Ana Brnabić objavila je da je spremna da podnese ostavku na mesto predsednice Vlade. „Obzirom na pisanja tajkunskih medija, samo da bude jasno – u svakom trenutku sam spremna da, kao PV, podnesem ostavku i to predsednik Srbije zna… »
Brnabić: Spremna sam da podnesem ostavku, ali Vučić odbija. Želite izbore? Nikakav problem

Brnabić: Spremna sam da podnesem ostavku, ali Vučić odbija. Želite izbore? Nikakav problem

Euronews 04.06.2023
Premijerka Srbije Ana Brnabić naspiala je danas na svom Tviter nalogu da je u svakom trenutku spremna da podnese ostavku na mesto predsednice Vlade Srbije, ali da predsednik Srbije to "za sada odbija". „Obzirom na pisanja tajkunskih medija, samo da… »
Brnabić: "Spremna sam u svakom trenutku da podnesem ostavku"

Brnabić: "Spremna sam u svakom trenutku da podnesem ostavku"

Telegraf 04.06.2023
Premijerka je rekla da nije protiv izbora. Premijerka Srbije Ana Brnabić saopštila je danas da je u svakom trenutku spremna da podnese ostavku na mesto predsednice Vlade. "S obzirom na pisanja tajkunskih medija, samo da bude jasno - u svakom trenutku… »

Vesti dana »