Povezane vesti

Dejan Stanković otišao: "ovo je bila samoubilačka misija" Otvorio je dušu na rastanku: Bio sam razočaran!

Dejan Stanković otišao: "ovo je bila samoubilačka misija" Otvorio je dušu na rastanku: Bio sam razočaran!

Mondo 04.06.2023
Srpski trener više nije šef stručnog štaba Sampdorije. Za kraj je poslao emotivnu poruku. Srpski trener više nije šef stručnog štaba Sampdorije. Za kraj je poslao emotivnu poruku. "Ovo će biti poslednji meč", rekao je Dejan Stanković pred… »
Zvanično - Dejan Stanković napušta Sampu

Zvanično - Dejan Stanković napušta Sampu

Sportske.net 04.06.2023
Srpski trener Dejan Stanković neće i naredne sezone predvoditi Sampdoriju, saopštio je danas. On je uoči meča sa Napolijem u poslednjem kolu Serije A rekao da mu je ovo oproštajna utakmica od Sampe koja će naredne sezone nastupati u drugom rangu… »
Stanković saopštio (ne)očekivane vesti: Bivši trener Zvezde objavio kakva ga budućnost čeka u Sampdoriji

Stanković saopštio (ne)očekivane vesti: Bivši trener Zvezde objavio kakva ga budućnost čeka u Sampdoriji

Večernje novosti 04.06.2023
FUDBALSKI klub Sampdorija i Dejan Stanković neće nastaviti saradnju. FOTO: AP/Tanjug Ovu informaciju potvrdio je sam Dejan Stanković, i to pred duel sa Napolijem, koji će mu biti poslednji na klupi italijanskog tima. - Ovo će biti moj poslednji meč… »

Vesti dana »