Povezane vesti

Vučić na sastanku najužeg rukovodstva Srpske napredne stranke: Spreman sam da poginem, boriću se do kraja

Vučić na sastanku najužeg rukovodstva Srpske napredne stranke: Spreman sam da poginem, boriću se do kraja

Politika 04.06.2023
Predsednik Aleksandar Vučić održao je danas sednicu najužeg rukovodstva Srpske napredne stranke i svojim saradnicima poručio: „Spreman sam da poginem, bolje i to, nego da ološu prepustim Srbiju!” „Raspisaću sve izbore, sit sam svih prevara… »
Tepić: Vučić govori o krvoproliću svoje dece, on više nije sposoban da donosi odluke, apelujem na saradnike da ga urazume

Tepić: Vučić govori o krvoproliću svoje dece, on više nije sposoban da donosi odluke, apelujem na saradnike da ga urazume

Nova 04.06.2023
Marinika Tepić, potpredsednica Stranke slobode i pravde, ocenila je večeras da je poslednja izjava predsednika Srbije Aleksandra Vučića, a koju su preneli provladini mediji o dešavanjima na sastanku SNS rukovodstva, potpuno "histerična, patološka… »
Vučić: Raspisaću sve izbore, sit sam svih prevara, spreman sam i da poginem

Vučić: Raspisaću sve izbore, sit sam svih prevara, spreman sam i da poginem

Novi magazin 04.06.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić danas je na sastanku s premijerkom Anom Brnabić i najužim krugom saradnika izjavio da je "spreman da pogine, ali da neće prepustiti vlast bez izbora", prenelo je više provladinih medija. "Raspisaću sve izbore, sit… »
Vučić održao sastanak s najužim krugom saradnika: Raspisaću sve izbore, spreman sam i da poginem

Vučić održao sastanak s najužim krugom saradnika: Raspisaću sve izbore, spreman sam i da poginem

Nova 04.06.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić danas je na sastanku s premijerkom Anom Brnabić i najužim krugom saradnika izjavio da je "spreman da pogine, ali da neće prepustiti vlast bez izbora", prenelo je više provladinih medija. „Raspisaću sve izbore… »

Vesti dana »