Povezane vesti

„Moram da izgladim sve lepo kako bih ćerku viđao češće“: Darko Lazić o odnosu sa bivšim suprugama i novoj izabranici…

„Moram da izgladim sve lepo kako bih ćerku viđao češće“: Darko Lazić o odnosu sa bivšim suprugama i novoj izabranici…

Nova 04.06.2023
Folker je konačno potpuno ispunjen. Pevač Darko Lazić govorio je o svojoj novoj devojci Katarini, sa kojom je obnovio vezu posle više od 10 godina. Poznato je da se folker u međuvremenu dva puta ženio, a sada sudbonosno „da“ izgovorio i po… »
"Svih 14 godina smo bili u ljubavi": Darko Lazić o odnosu sa Katarinom, bivšim partnerkama i deci: "Moram ćerku više da…

"Svih 14 godina smo bili u ljubavi": Darko Lazić o odnosu sa Katarinom, bivšim partnerkama i deci: "Moram ćerku više da…

Blic 04.06.2023
Folker Darko Lazić podvrgao se operaciji zatezanja kože, a sada je pričao o borbi sa bakterijom koju je dobio nakon operacije. - Ovog puta se baš mnogo toga promenilo. Malo sam nervozan, ali biće bolje. Imao sam malo komplikacija kad sam zatezao… »
Odavno sam ljudima prestao da ugađam: Darko Lazić iskreno o kolegama, karijeri i zlim jezicima: Zaljubio sam se pre 14…

Odavno sam ljudima prestao da ugađam: Darko Lazić iskreno o kolegama, karijeri i zlim jezicima: Zaljubio sam se pre 14…

Kurir 04.06.2023
Darko Lazić u novom izdanju emisije "Premijera Vikend Specijal" govorio je o svom privatnom životu, ali i deci koju ima sa svoje dve bivše ljubavi. Otkrio je i dalje planove sa Katarinom Lazić sa kojom se u tajnosti oženio i priznao kako je do toga… »

Vesti dana »