Povezane vesti

Nova Vučićeva nadrealna drama: Regionalni mediji o izjavi predsednika Srbije ko sve ostaje iza njega ako ga “ubiju”

Nova Vučićeva nadrealna drama: Regionalni mediji o izjavi predsednika Srbije ko sve ostaje iza njega ako ga “ubiju”

Danas 05.06.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je na sastanku s premijerkom Anom Brnabić i najužim krugom saradnika da je „spreman umreti, ali da neće predati vlast bez izbora“, prenelo je nekoliko provladinih medija. “Nikada neću potpisati… »
Vučić: Ako me ubiju...

Vučić: Ako me ubiju...

SEEbiz 05.06.2023
BEOGRAD - Predsjednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je jučer na sastanku s premijerkom Anom Brnabić i najužim krugom suradnika da je "spreman umrijeti, ali da neće predati vlast bez izbora", prenijelo je nekoliko prorežimskih medija u Srbiji… »
Vučić održao sastanak s najužim krugom saradnika: „Raspisaću sve izbore, sit sam svih prevara“

Vučić održao sastanak s najužim krugom saradnika: „Raspisaću sve izbore, sit sam svih prevara“

Danas 05.06.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić danas je na sastanku s premijerkom Anom Brnabić i najužim krugom saradnika izjavio da je „spreman da pogine, ali da neće prepustiti vlast bez izbora“, prenelo je više provladinih medija. „Raspisaću sve… »
Marinika Tepić u Utisku nedelje: Vučić više nije sposoban da donosi odluke, apelujem na saradnike da ga urazume

Marinika Tepić u Utisku nedelje: Vučić više nije sposoban da donosi odluke, apelujem na saradnike da ga urazume

Danas 04.06.2023
Marinika Tepić, potpredsednica Stranke slobode i pravde, ocenila je večeras da je poslednja izjava predsednika Srbije Aleksandra Vučića, a koju su preneli provladini mediji o dešavanjima na sastanku SNS rukovodstva, potpuno „histerična… »

Vesti dana »