Povezane vesti

Ibrahimović: Pomislio sam i bog je tužan, zato što odlazim (video)

Ibrahimović: Pomislio sam i bog je tužan, zato što odlazim (video)

Sportski žurnal 05.06.2023
Zlatan je i na konferenciji posle meča milan – Verona bio, kao i uvek, duhovito prepotentan. Zlatan Ibrahimović (41) doživeo je oproštaj kakav svaki sportista može da sanja. Ceo San Siro mu je odao počast, a koliko je bio ganut pokazuju i njegove… »
Nedelja kad je otišao Zlatan: Suze, ljubav i ovacije za Ibrahimovića

Nedelja kad je otišao Zlatan: Suze, ljubav i ovacije za Ibrahimovića

Južne vesti 05.06.2023
Zlatan Ibrahimović, jedan od najboljih švedskih fudbalera svih vremena, završio je u 41. godini profesionalnu igračku karijeru. „Fudbalu sam rekao zbogom, ali ne i vama", rekao je Ibrahimović publici koja je u nedelju uveče ispunila tribine… »
A ovo je od Zlatana za sve njegove obožavaoce…

A ovo je od Zlatana za sve njegove obožavaoce…

Sport klub 05.06.2023
Od trenutka kad je objavio kraj karijere svi odaju priznanje i čestitaju Zlatanu Ibrahimoviću na velikoj i uspešnoj karijeri. Imao je sreću, znanje i kvalitet da igra za neke od najvećih fudbalskih klubova na planeti. I u svakom je manje više… »
Ibrahimović na pitanje o nasljedniku: Samo je jedan Zlatan

Ibrahimović na pitanje o nasljedniku: Samo je jedan Zlatan

Al Jazeera 05.06.2023
Zlatan Ibrahimović je u 42. godini stavio tačku na impresivnu igračku karijeru. Cijeli stadion u Milanu sinoć ga je ovacijama ispratio u fudbalsku penziju. Šveđanin nije bio u timu zbog ozljede, ali je bio zvijezda večeri kao i mnogo puta tokom… »
Zlatan Ibrahimović – jedan od najboljih fudbalera današnjice koji nije osvojio Ligu šampiona

Zlatan Ibrahimović – jedan od najboljih fudbalera današnjice koji nije osvojio Ligu šampiona

Politika 05.06.2023
Nakon poslednjeg kola Serije A i meča između Milana i Verone, pomalo neočekivano od fudbala se oprostio Zlatan Ibrahimović (41), jedan od najboljih fudbalera današnjice. Legendarni švedski napadač nije bio u sastavu za ovu utakmicu zbog povrede… »
Zlatan Ibrahimović objavio kraj karijere

Zlatan Ibrahimović objavio kraj karijere

Politika 05.06.2023
MILANO - Čuveni švedski fudbaler Zlatan Ibrahimović objavio je večeras da završava igračku karijeru. On je posle pobede Milana protiv Verone (3:1) pred punim tribinama "San Sira" saopštio da je odlučio da ne igra više. Dosadašnji saigrači… »
Nedelja kad je otišao Zlatan: Suze, ljubav i ovacije za Ibrahimovića

Nedelja kad je otišao Zlatan: Suze, ljubav i ovacije za Ibrahimovića

BBC News 05.06.2023
Tokom profesionalne karijere, koju je počeo 1999, Ibrahimović je igrao za švedski Malme, holandski Ajaks, italijanske klubove Juventus, Inter i Milan, špansku Barselonu, francuski Pari Sen Žermen, engleski Mančester Junajted i američki Los Anđeles… »
Ibrahimović: Imao sam ponude drugih klubova, vreme je da se oprostim od fudbala

Ibrahimović: Imao sam ponude drugih klubova, vreme je da se oprostim od fudbala

IndeksOnline 05.06.2023
MILANO – Legendarni švedski fudbaler Zlatan Ibrahimović izjavio je da odbio ponude nekoliko klubova, pošto je odlučio da okonča igračku karijeru, prenose italijanski mediji. Ibrahimović (41) je sinoć po završetku meča poslednjeg, 38. kola… »
Nedelja kad je otišao Zlatan: Suze, ljubav i ovacije za Ibrahimovića

Nedelja kad je otišao Zlatan: Suze, ljubav i ovacije za Ibrahimovića

Danas 05.06.2023
Zlatan Ibrahimović, jedan od najboljih švedskih fudbalera svih vremena, završio je u 41. godini profesionalnu igračku karijeru. „Fudbalu sam rekao zbogom, ali ne i vama“, rekao je Ibrahimović publici koja je u nedelju uveče ispunila tribine… »
Ibrahimović: Imao sam ponude drugih klubova, vreme je da se oprostim od fudbala

Ibrahimović: Imao sam ponude drugih klubova, vreme je da se oprostim od fudbala

Vesti online 05.06.2023
Legendarni švedski fudbaler Zlatan Ibrahimović izjavio je da je odbio ponude nekoliko klubova, pošto je odlučio da okonča igračku karijeru, prenose italijanski mediji. Ibrahimović (41) je sinoć po završetku meča poslednjeg, 38. kola Serije A… »
Odlazak velikog majstora: Zlatan Ibrahimović u suzama objavio kraj karijere

Odlazak velikog majstora: Zlatan Ibrahimović u suzama objavio kraj karijere

Večernje novosti 05.06.2023
Švedski fudbaler Zlatan Ibrahimović najavio je kasno sinoć kraj igračke karijere, poručivši navijačima Milana da je vreme da se oprosti od fudbala. Foto AP Uoči utakmice poslednjeg kola Serije A protiv Verone bilo je najavljeno da će 41-godišnji… »
Fudbal i Italija: Suze, ljubav i ovacije za Zlatana Ibrahimovića

Fudbal i Italija: Suze, ljubav i ovacije za Zlatana Ibrahimovića

Danas 05.06.2023
Zlatan Ibrahimović, jedan od najboljih švedskih fudbalera svih vremena, završio je u 41. godini profesionalnu igračku karijeru. „Fudbalu sam rekao zbogom, al ne i vama“, rekao je Ibrahimović publici koja je u nedelju uveče ispunila tribine… »
Fudbal i Italija: Suze, ljubav i ovacije za Zlatana Ibrahimovića

Fudbal i Italija: Suze, ljubav i ovacije za Zlatana Ibrahimovića

Radio 021 05.06.2023
Tokom profesionalne karijere, koju je počeo 1999, Ibrahimović je igrao za švedski Malme, holandski Ajaks, italijanske klubove Juventus, Inter i Milan, špansku Barselonu, francuski Pari Sen Žermen, engleski Mančester Junajted i američki Los Anđeles… »
Ibrahimović: Imao sam ponude drugih klubova, vreme je da se oprostim od fudbala

Ibrahimović: Imao sam ponude drugih klubova, vreme je da se oprostim od fudbala

Euronews 05.06.2023
Legendarni švedski fudbaler, Zlatan Ibrahimović, izjavio je da odbio ponude nekoliko klubova, pošto je odlučio da okonča igračku karijeru, prenose italijanski mediji. Ibrahimović (41) je sinoć po završetku meča poslednjeg, 38. kola Serije A… »
Ibrahimović: Vreme je da se oprostim od fudbala

Ibrahimović: Vreme je da se oprostim od fudbala

Novi magazin 05.06.2023
Švedski fudbaler Zlatan Ibrahimović najavio je kasno sinoć kraj igračke karijere, poručivši navijačima Milana da je vreme da se oprosti od fudbala. Uoči utakmice poslednjeg kola Serije A protiv Verone bilo je najavljeno da će 41-godišnji… »
Zlatan Ibrahimović U SUZAMA objavio KRAJ KARIJERE

Zlatan Ibrahimović U SUZAMA objavio KRAJ KARIJERE

Dnevnik 05.06.2023
MILANO: Čuveni švedski fudbaler Zlatan Ibrahimović objavio je da završava igračku karijeru. On je juče posle pobede Milana protiv Verone (3:1) pred punim tribinama "San Sira" saopštio da je odlučio da ne igra više. Dosadašnji saigrači, stručni… »
Zlatan Ibrahimović objavio kraj karijere

Zlatan Ibrahimović objavio kraj karijere

Al Jazeera 05.06.2023
Saigrači, stručni štab i navijači Milana priredili su oprišttaj 41-godišnjem švedskom nogometašu, koji nije mogao sakriti suze. Švedski nogometaš Zlatan Ibrahimović objavio je da završava igračku karijeru. U nedjelju navečer, poslije pobjede… »
VIDEO: Zlatan Ibrahimović završio karijeru, u suzama se oprostio od saigrača i publike

VIDEO: Zlatan Ibrahimović završio karijeru, u suzama se oprostio od saigrača i publike

Radio 021 05.06.2023
Čuveni švedski fudbaler Zlatan Ibrahimović objavio je da završava igračku karijeru. On je posle pobede Milana protiv Verone (3:1) pred punim tribinama "San Sira" saopštio da je odlučio da ne igra više. Dosadašnji saigrači, stručni štab i… »

Vesti dana »