Povezane vesti

Meloun besan: "Ovo je NBA finale, razočaran sam"

Meloun besan: "Ovo je NBA finale, razočaran sam"

Sportske.net 05.06.2023
Majami je izjednačio na 1:1 u finalnoj seriji protiv Denvera u NBA ligi, a trener Nagetsa Majk Meloun bio je vidno indisponiran posle poraza. ,,Ovo je NBA finale, a mi ovde govorimo o zalaganju, koje me veoma brine. Kada sam posle prve utakmice rekao da… »
Ne želim da odgovorim na to pitanje! Neočekivana reakcija Jokića, jedna stvar mu zasmetala - ni reč na tu temu! (video)

Ne želim da odgovorim na to pitanje! Neočekivana reakcija Jokića, jedna stvar mu zasmetala - ni reč na tu temu! (video)

Mondo 05.06.2023
Nikola Jokić nije zadovoljan zbog stvari koje su se potencirale nakon poraza Denvera protiv Majamija i odbio je da odgovori na jedno pitanje. Nikola Jokić nije zadovoljan zbog stvari koje su se potencirale nakon poraza Denvera protiv Majamija i odbio je… »
Meloun: Razočaran sam, brine me zalaganje

Meloun: Razočaran sam, brine me zalaganje

Sport klub 05.06.2023
Trener Denvera Majkl Meloun bio je veoma nezadovoljan posle poraza svog tima u drugoj utakmici velikog finala. – Ovo je NBA finale, a mi ovde govorimo o zalaganju, koje me veoma brine. Kada sam posle prve utakmice rekao da nismo igrali dobro mislili ste… »
Kakva provokacija! Batler poslao poruku Jokiću i Denveru (video)

Kakva provokacija! Batler poslao poruku Jokiću i Denveru (video)

Večernje novosti 05.06.2023
Košarkaši Denvera poraženi su na svom terenu od Majamija u drugoj utakmici finala NBA lige rezultatom 110:108 (26:23, 25:34, 25:26, 36:25). FOTO: Tanjug/AP Rezultat u seriji koja se igra do četiri pobede je sada 1:1, a treći meč se igra u Majamiju u… »
VIDEO: Ni 41 poen Jokića nije pomogao Nagetsima, Majamijev "brejk" u Denveru za egal u finalu

VIDEO: Ni 41 poen Jokića nije pomogao Nagetsima, Majamijev "brejk" u Denveru za egal u finalu

Radio 021 05.06.2023
Košarkaši Majami hita pobedili su Denver nagetse 111:108 u drugom meču NBA finala, izjednačivši seriju na 1-1. Ni 41 poen i 11 skokova Nikole Jokića nisu pomogli domaćinima da izbegnu prvi poraz na svom parketu u plej-ofu ove sezone. Gosti sa… »

Vesti dana »