Povezane vesti

7. dan potrage za dečacima nestalim u Dunavu kod Apatina: Porodica moli sve koji mogu da dođu i pomognu

7. dan potrage za dečacima nestalim u Dunavu kod Apatina: Porodica moli sve koji mogu da dođu i pomognu

Telegraf 05.06.2023
"Molim sugrađane, a i šire, da nam pomognu u potrazi za sinom i drugim dečakom. Apelujem na ljude koji imaju čamce da izađu na Dunav. Molim i pecaroše da ukoliko nešto primete odmah jave" Potraga za dečacima P. B. (9) i A. M. (10) koji su nestali… »
"Verujem da su moj sin i njegov drug oteti"! Oglasio se otac nestalog dečaka koji je nestao sa prijateljem u Apatinu

"Verujem da su moj sin i njegov drug oteti"! Oglasio se otac nestalog dečaka koji je nestao sa prijateljem u Apatinu

Mondo 05.06.2023
U ponedeljak 29. maja su u Apatinu nestali A.M. (9) i P.B. (10), a otac A.M. veruje da su njegov sin i drug njegovog sina oteti. U ponedeljak 29. maja su u Apatinu nestali A.M. (9) i P.B. (10), a otac A.M. veruje da su njegov sin i drug njegovog sina… »
Otac nestalog dečaka iz Apatina u očaju: "Zbog jednog traga verujem da su oteti, spreman sam da dam otkupninu"

Otac nestalog dečaka iz Apatina u očaju: "Zbog jednog traga verujem da su oteti, spreman sam da dam otkupninu"

Telegraf 05.06.2023
Isto misli ujak devetogodišnjaka, za kim se, kao i za njegovim desetogodišnjim drugom, traga deset dana. Patike su im na obali Dunava bile složene pored bicikla kao da ih je neko namerno tako ostavio da bi izgledalo da su ušli u reku i nestali, priča… »

Vesti dana »