Povezane vesti

Pioli: Nije uvek bilo lako sarađivati sa Ibrahimovićem

Pioli: Nije uvek bilo lako sarađivati sa Ibrahimovićem

Politika 05.06.2023
MILANO – Trener fudbalera Milana Stefano Pioli izjavio je da nije uvek bilo lako sarađivati sa Zlatanom Ibrahimovićem (41), prenosi Sportklub. Ibrahimović je sinoć po završetku meča poslednjeg, 38. kola Serije A između Milana i Verone (3:1)… »
Pioli: "Ibri sad nije lako"

Pioli: "Ibri sad nije lako"

Sportske.net 05.06.2023
Legendarni Zlatan se oprostio od fudbala u 41. godini. Ispraćen je velelepno na "San Siru"i uprkos arogantnom imidžu nije mogao da zadrži suze. Trener "Milaneza" Stefano Pioli je u Ibrinu čast rekao par reči o njihovoj saradnji. "Sjajan je fudbaler i… »
Pioli: Nije uvek bilo lako sarađivati sa Ibrahimovićem

Pioli: Nije uvek bilo lako sarađivati sa Ibrahimovićem

Sport klub 05.06.2023
Trener Milana Stefano Pioli kaže da nije uvek bilo lako nositi se sa Zlatanom Ibrahimovićem, ali da je tužan što više neću moći da trenira tako velikog fudbalskog asa. Ibrahimović je u nedelju posle utakmice sa Veronom neočekivano saopštio… »
Alegri: Neću da podnesem ostavku, imam ugovor sa Juventusom na još dve godine

Alegri: Neću da podnesem ostavku, imam ugovor sa Juventusom na još dve godine

Politika 05.06.2023
UDINE – Trener fudbalera Juventusa Masimilijamo Alegri izjavio je da nema nameru da podnese ostavku, pošto ima još dve godine ugovora sa torinskim klubom, prenosi Skaj Italija. Juventus je sinoć u gostima pobedio Udineze 1:0 u meču poslednjeg, 38… »
Alegri: Ne pomišljam na ostavku

Alegri: Ne pomišljam na ostavku

Sportski žurnal 05.06.2023
Trener Juventusa ne želi da ode, jer kako ističe ima još dve godine ugovora. Trener Juventusa Masimilijamo Alegri izjavio je da nema nameru da podnese ostavku, pošto ima još dve godine ugovora sa torinskim klubom, prenosi Skaj Italija. Juventus je u… »
Alegri: Neću da podnesem ostavku, imam ugovor sa Juventusom

Alegri: Neću da podnesem ostavku, imam ugovor sa Juventusom

Sport klub 05.06.2023
Trener Juventusa Masimilijamo Alegri izjavio je da nema nameru da podnese ostavku, pošto ima još dve godine ugovora sa torinskim klubom, prenosi Skaj Italija. Juventus je u gostima pobedio Udineze 1:0 u meču poslednjeg, 38. kola Serije A. Torinski klub… »
"Ne idem iz Torina": Juventus tone, a on se pravi lud

"Ne idem iz Torina": Juventus tone, a on se pravi lud

Večernje novosti 05.06.2023
Trener fudbalera Juventusa Masimilijano Alegri izjavio je da nema nameru da podnese ostavku, pošto ima još dve godine ugovora sa torinskim klubom, prenosi Skaj Italija. FOTO: Tanjug/AP Juventus je sinoć u gostima pobedio Udineze 1:0 u meču poslednjeg… »

Vesti dana »