Povezane vesti

Benzema prelazi u Al Itihad

Benzema prelazi u Al Itihad

Politika 05.06.2023
Bivši fudbaler Reala Karim Benzema potpisao je ugovor sa Al Itihadom do 30. juna 2025. godine uz mogućnost produženja na još jednu sezonu, objavio je poznati italijanski novinar Fabricio Romano. Real je juče saopštio da je Benzema odlučio da… »
Ančeloti: Ne možemo da budemo srećni, ali moramo da poštujemo odluku Benzeme

Ančeloti: Ne možemo da budemo srećni, ali moramo da poštujemo odluku Benzeme

Politika 05.06.2023
MADRID – Trener fudbalera Reala Karlo Ančeloti izjavio je da ga je iznenadila odluka francuskog napadača Karima Benzeme da napusti madridski klub, prenose španski mediji. Real je juče saopštio da će Benzema da napusti madridski klub. U saopštenju… »
Benzema potpisao za Al Itihad, ugovor na dve godine

Benzema potpisao za Al Itihad, ugovor na dve godine

Sport klub 05.06.2023
Bivši fudbaler Reala Karim Benzema potpisao je ugovor sa Al Itihadom do 30. juna 2025. godine uz mogućnost produženja na još jednu sezonu, objavio je poznati italijanski novinar Fabricio Romano. Real je saopštio da je Benzema odlučio da napusti… »
Gotovo je! Karim Benzema potpisao dvogodišnji ugovor sa Al Itihadom

Gotovo je! Karim Benzema potpisao dvogodišnji ugovor sa Al Itihadom

Večernje novosti 05.06.2023
Bivši fudbaler Reala Karim Benzema potpisao je ugovor sa Al Itihadom do 30. juna 2025. godine uz mogućnost produženja na još jednu sezonu, objavio je poznati italijanski novinar Fabricio Romano. Foto: AP Real je juče saopštio da je Benzema odlučio… »
Anćeloti: Benzema me iznenadio

Anćeloti: Benzema me iznenadio

Sportski žurnal 05.06.2023
Trener Reala ističe da je Francuz u subotu normalno trenirao, a u nedelju ujutro saopštio odluku o odlasku. Trener Reala Karlo Anćeloti izjavio je da ga je iznenadila odluka francuskog napadača Karima Benzeme da napusti madridski klub, prenose… »
Benzema odlazi, kejn ne dolazi! Real Madrid u žestokom problemu

Benzema odlazi, kejn ne dolazi! Real Madrid u žestokom problemu

Večernje novosti 05.06.2023
Trener fudbalera Real Madrida Karlo Ančeloti rekao je da je odluka francuskog napadača Karima Benzeme da posle 14 godina napusti klub bila iznenađenje za sve u klubu. FOTO: Tanjug/AP "To je bilo iznenađenje za sve nas... Došao je kod mene u nedelju… »

Vesti dana »