Povezane vesti

Bežala od sirotinje, bila poročna i probala svašta! Stoja krenula za novcem - Završila na ulici sa sinom: Mučila sam se!

Bežala od sirotinje, bila poročna i probala svašta! Stoja krenula za novcem - Završila na ulici sa sinom: Mučila sam se!

Mondo 05.06.2023
Stoja Novaković prisetila se odrastanja i ispričala da je, kao klinka, bila poročna, da je bežala od kuće i da je probala sve i svašta jer joj je to bio beg od siromašne porodice, u kojoj je s bratom odrastala. Stoja Novaković prisetila se… »
„Otac me je tukao, baba me je branila“: Stoja o problemima iz prošlosti, a kad je otišla iz roditeljske kuće – usledio…

„Otac me je tukao, baba me je branila“: Stoja o problemima iz prošlosti, a kad je otišla iz roditeljske kuće – usledio…

Nova 05.06.2023
Njen život je oduvek zanimao medije. Pevačica Stoja Novaković imala je problema u tinejdžerskom periodu, kada je trpela i porodično nasilje od strane oca, koji se oštro protivio tome što mu je ćerka pušač. „Nikad nisam maštala, kao sve… »
"Bila sam poročna, bežala od kuće, probala sve i svašta" Stoja je bila problematična klinka, a onda je on odigrao ključnu…

"Bila sam poročna, bežala od kuće, probala sve i svašta" Stoja je bila problematična klinka, a onda je on odigrao ključnu…

Kurir 05.06.2023
Pevačica Stoja Novaković ispričala je da je, kao klinka, bila poročna, da je bežala od kuće i da je konzumirala sve i svašta jer joj je to bio beg od siromašne porodice, u kojoj je s bratom odrastala. Ona je otkrila da je otac jednom prilikom… »

Vesti dana »