Povezane vesti

Miki Đuričić otkrio pol bebe: Dobiće sina, a evo po kom hrvatskom pevaču će mu dati ime

Miki Đuričić otkrio pol bebe: Dobiće sina, a evo po kom hrvatskom pevaču će mu dati ime

Kurir 05.06.2023
Rijaliti zvezda Miroslav Miki Đuričić uskoro će dobiti drugo dete. Njegova supruga Angelina čeka dečaka, kome će Đuričići dati ime po slavnom hrvatskom muzičaru. - Krajem septembra treba ponovo da postanem otac, mi smo to krili, ali se supruzi… »
Godinama sam lagao devojke da ne mogu da imam decu! Miki Đuričić u 47. ponovo postaje otac - "Život mi se preokrenuo"

Godinama sam lagao devojke da ne mogu da imam decu! Miki Đuričić u 47. ponovo postaje otac - "Život mi se preokrenuo"

Mondo 05.06.2023
Miki Đuričić će uskoro dobiti još jedno dete i danas vodi miran porodičan život zahvaljujući supruzi Angelini koja ga je iz korena promenila. Miki Đuričić će uskoro dobiti još jedno dete i danas vodi miran porodičan život zahvaljujući… »
Miki Đuričić čeka sina: Bivši rijaliti učesnik i njegova žena izabrali ime, evo po kom pevaču će dati ime nasledniku

Miki Đuričić čeka sina: Bivši rijaliti učesnik i njegova žena izabrali ime, evo po kom pevaču će dati ime nasledniku

Blic 05.06.2023
Bivši rijaliti učesnik Miki Đuričić (46) pre tri godine postao je otac devojčice kojoj su dali ime Dunja, a njegova supruga je ponovo u blagoslovenom stanju. Miki je sada za domaće medije otkrio kog je pola beba, a priznao je za koje su se ime… »
"Lagao sam da ne mogu da imam decu": Šok priznanje Mikija Đuričića nakon vesti da čeka drugo dete: "Život mi se…

"Lagao sam da ne mogu da imam decu": Šok priznanje Mikija Đuričića nakon vesti da čeka drugo dete: "Život mi se…

Blic 05.06.2023
Supruga bivšeg zadrugara Mikija Đuričića u drugom je stanju, a on je lepu vest sa svima podelio javno. Miki je sada priznao da je pre nego što je upoznao suprugu lagao svoje devojke da ne može da ima decu. - Mislio sam da nikada neću imati decu… »
Lagao sam da ne mogu da imam decu Šok priznanje Mikija Đuričića nakon vesti da čeka drugo dete!

Lagao sam da ne mogu da imam decu Šok priznanje Mikija Đuričića nakon vesti da čeka drugo dete!

Alo 05.06.2023
Lagao svoje devojke da ne može da bude otac. Supruga Mikija Đuričića u drugom je stanju, a on je lepu vest sa svima podelio javno. Miki je sada priznao da je pre nego što je upoznao suprugu lagao svoje devojke da ne može da ima decu. - Mislio sam da… »
Miki Đuričić sa angelinom čeka drugo dete! Uz nju se okanio skandala, smirio se, a ovo su mu planovi za budućnost

Miki Đuričić sa angelinom čeka drugo dete! Uz nju se okanio skandala, smirio se, a ovo su mu planovi za budućnost

Kurir 05.06.2023
Miki Đuričić (46) ponovo postaje otac! Bivši učesnik "Zadruge" pohvalio se na društvenim mrežama da je njegova supruga Angelina u drugom stanju: "Uskoro opet rode u domu Đuričića"! Miki je u životnoj ispovesti otkrio da je, pre nego što je… »
(Foto) trudna žena mikija Đuričića: Bivši zadrugar podelio srećne vesti: "Uskoro opet rode u našem domu"

(Foto) trudna žena mikija Đuričića: Bivši zadrugar podelio srećne vesti: "Uskoro opet rode u našem domu"

Blic 04.06.2023
Bivši rijaliti učesnik Miki Đuričić (46) pre tri godine postao je otac devojčice kojoj su dali ime Dunja, a njegova supruga je ponovo u blagoslovenom stanju. Miki se tim povodom oglasio na svom Instagram profilu gde je obavestio sve svoje pratioce… »

Vesti dana »