Povezane vesti

"Nadam se da će umreti u gorim mukama nego moj sin": Svedočili roditelji ubijenog Bogdanovića iz BiH, nemilosrdno izboden na…

"Nadam se da će umreti u gorim mukama nego moj sin": Svedočili roditelji ubijenog Bogdanovića iz BiH, nemilosrdno izboden na…

Kurir 05.06.2023
Koja god da bude kazna nadam se da će u gorim mukama umreti nego što je moj sin, a kazna koju mu želim, ne postoji u državi, rekao je Tomo Bogdanović, otac ubijenog Ariela Bogdanovića u ponedeljak u Okružnom sudu Banjaluka, tokom suđenja Daliboru… »
Suđenje za brutalno ubistvo mladića u Banjaluci: "Nadam se da će umreti u gorim mukama nego moj sin"

Suđenje za brutalno ubistvo mladića u Banjaluci: "Nadam se da će umreti u gorim mukama nego moj sin"

Telegraf 05.06.2023
Mirko Nikolić, veštak neuropsihijatar, naveo je da je Mandić u vreme počinjenja krivičnog dela bio smanjeno uračunljiv. Koja god da bude kazna nadam se da će u gorim mukama umreti nego što je moj sin, a kazna koju mu želim, ne postoji u državi… »
Potresne reči oca mladića Ariela, kojeg je nasmrt izbo kolega Dalibor: "Nadam se da će ubica umreti u gorim mukama nego moj…

Potresne reči oca mladića Ariela, kojeg je nasmrt izbo kolega Dalibor: "Nadam se da će ubica umreti u gorim mukama nego moj…

Blic 05.06.2023
U našoj državi ne postoji kazna koju bi mu poželeo, nadam se se da će u zatvoru ostati doživotno i da će umreti u gorim mukama nego što je moj sin. Za to se molim svaki dan - rekao je ovo otac ubijenog Ariela Bogdanovića koji je svedočio na… »

Vesti dana »