Povezane vesti
Krijumčar droge izručen Bosni i Hercegovini iz Srbije
Politika 05.06.2023
BANjALUKA – Dragan Pejović Bosanac, osumnjičen za krijumčarenje droge, izručen je iz Srbije u Bosnu i Hercegovinu, saopštilo je Tužilaštvo BiH. Pejovića, rođenog 1985. godine u Trebinju, pravosudne institucije Srbije su izručile na osnovu poternice… »
Osumnjičeni u okviru SKY predmeta izručen iz Srbije u Bosnu i Hercegovinu
RTV 05.06.2023
TREBINJE - Dragan P, zvani Bosanac (38) iz Trebinja, izručen je iz Srbije u Bosnu i Hercegovinu kao osumnjičeni u predmetu SKY, saznaje Tanjug. On je isporučen po poternici koju je raspisala BiH za njim. Kako bosanski mediji prenose, on je… »
Osumnjičeni u okviru SKY predmeta izručen iz Srbije u BiH
Slobodna Evropa 05.06.2023
Dragan Pejović, zvani Bosanac, rođen 1985. godine u Trebinju, izručen je iz Srbije u Bosnu i Hercegovinu kao osumnjičeni u predmetu SKY, saopćilo je Tužiteljstvo BiH. Pravosudne institucije Srbije Pejovića su isporučile na temelju potjernice raspisane na… »
Vesti dana »
Ministar Stanković: 99,2 odsto osmaka polagalo završni test iz srpskog, sve proteklo u redu
Beta pre 2 satajoš 77 povezanih
Dramatično: Veliki požar izbio na području Mostara, preti da blokira autoput ka Sarajevu
Telegraf pre 1 satjoš 81 povezana
Majke dece sa smetnjama u razvoju iz Bečeja počele štrajk glađu zbog troškova prevoza do škole
Insajder pre 8 satijoš 8 povezanih
Jedanaest mrtvih u ruskom napadu, oštećena Kijevsko-pečerska lavra pod zaštitom Uneska
BBC News pre 1 satjoš 62 povezane




