Povezane vesti

Pa, šta ako muškarac kupi devojci bundu ili dijamante?! Pevačicu zbog pesme prozivali da je sponzoruša!

Pa, šta ako muškarac kupi devojci bundu ili dijamante?! Pevačicu zbog pesme prozivali da je sponzoruša!

Mondo 06.06.2023
Pevačica Tina Ivanović o svom najvećem hitu i podmetanju kolega. Pevačica Tina Ivanović o svom najvećem hitu i podmetanju kolega Pevačica Tina Ivanović napravila je pometnju na domaćoj muzičkoj sceni, kada je 2005. godine pevala o bundi od… »
Zbog njenog najvećeg hita su govorili da je sponzoruša: "Okarakterisali su me kao takvu, a šta ima loše u mojoj pesmi?!"

Zbog njenog najvećeg hita su govorili da je sponzoruša: "Okarakterisali su me kao takvu, a šta ima loše u mojoj pesmi?!"

Blic 06.06.2023
Pevačica Tina Ivanović je zbog svog najvećeg hita u karijeri "Bunda od nerca" bila na stubu srama. Kako ističe zbog ove pesme je bila predmet kritika, jer su je nazivali sponzorušom. - Bolje da ne pričam kakvi su tada bilo komentara na ovu pesmu, i… »
Zbog njenog najvećeg hita govorili su da je sponzoruša: Išla je na sve ili ništa, kud puklo da puklo, a ovo je istina o…

Zbog njenog najvećeg hita govorili su da je sponzoruša: Išla je na sve ili ništa, kud puklo da puklo, a ovo je istina o…

Kurir 06.06.2023
Pevačica Tina Ivanović je zbog svog najvećeg hita u karijeri " Bunda od nerca" bila na stubu srama. Kako ističe zbog ove pesme je bila predmet kritika, jer su je nazivali sponzorušom. - Bolje da ne pričam kakvi su tada bilo komentara na ovu pesmu, i… »

Vesti dana »