Povezane vesti

Bebi Dol se hranila u narodnoj kuhinji: On joj se odmah javio i našao joj posao! Evo čiji će biti lični savetnik

Bebi Dol se hranila u narodnoj kuhinji: On joj se odmah javio i našao joj posao! Evo čiji će biti lični savetnik

Kurir 06.06.2023
Pevačica Bebi Dol duže vreme nije viđena u javnosti, a kako je Kurir objavio, nedavno je viđena kako uzima hranu u jednoj narodnoj kuhinji u Beogradu. Vlasnik Pinka Željko Mitrović odlučio je potom da zaposli pevačicu Bebi Dol kao svog savetnika… »
Željko Mitrović zaposlio Bebi Dol: "Biće moj lični savetnik"

Željko Mitrović zaposlio Bebi Dol: "Biće moj lični savetnik"

Blic 06.06.2023
Željko Mitrović, vlasnik televizije "Pink", kaže da je zaposlio Draganu Šarić, poznatiju kao Bebi Dol, kao ličnog savetnika. Mitrović je, kako prenose mediji, pre nekoliko dana ponudio posao poznatoj srpskoj pevačici. - Biće moj lični savetnik… »
Željko Mitrović zaposlio Bebi Dol: Pevačica nekoliko puta viđena u narodnoj kuhinji, on potvrdio - "Biće moj savetnik"

Željko Mitrović zaposlio Bebi Dol: Pevačica nekoliko puta viđena u narodnoj kuhinji, on potvrdio - "Biće moj savetnik"

Mondo 06.06.2023
Vlasnik televizije Pink Željko Mitrović rešio da pomogne pevačici nakon što je radnik narodne kuhinje rekao da je "dolazila par puta" Vlasnik televizije Pink Željko Mitrović rešio da pomogne pevačici nakon što je radnik narodne kuhinje rekao da… »

Vesti dana »