Povezane vesti

Benzema: Želeo sam da završim karijeru u Realu, Madrid će uvek biti moja porodica

Benzema: Želeo sam da završim karijeru u Realu, Madrid će uvek biti moja porodica

Politika 06.06.2023
MADRID – Francuski fudbaler Karim Benzema izjavio je danas u Madridu da je želeo da završi igračku karijeru u Realu, ali je dodao da je tužan što napušta madridski klub. Benzema je pre dva dana saopštio da neće da produži ugovor sa Realom… »
Benzema na oproštaju od Reala: Najbolji klub u istoriji

Benzema na oproštaju od Reala: Najbolji klub u istoriji

Sport klub 06.06.2023
Francuski fudbaler Karim Benzema izjavio je u Madridu da je želeo da završi igračku karijeru u Realu, ali da se nekada neke stvari dogode neplanirano. Benzema je pre dva dana saopštio da neće da produži ugovor sa Realom, pošto planira da nastavi… »
Benzemin oproštaj: "Želeo sam da u Realu završim karijeru"

Benzemin oproštaj: "Želeo sam da u Realu završim karijeru"

Sportske.net 06.06.2023
Najstariji dobitnik "Zlatne lopte" u modernoj istoriji fudbala je na konferenciji za medije istakao da je ostvario svoje dečačke snove. "Teško je bilo šta reći, ali hvala Realu i mojim saigračima mnogo. Imao sam tu sreću da ostvarim svoj san o… »
Benzema potpisao trogodišnji ugovor sa saudijskim Al Ittihadom

Benzema potpisao trogodišnji ugovor sa saudijskim Al Ittihadom

Al Jazeera 06.06.2023
Al Ittihad će biti tek treći klub u karijeri 35-godišnjeg francuskog napadača, koji je počeo kao igrač francuskog Lyona, a u Real Madridu je bio od 2009. godine. Francuski nogometaš Karim Benzema potpisao je trogodišnji ugovor s Al Ittihadom… »
Benzemi najveći ugovor u istoriji fudbala

Benzemi najveći ugovor u istoriji fudbala

Sport klub 06.06.2023
Karim Benzema je potpisao najveći ugovor u istoriji fudbala prema pisanju Footmercata. Francuz će za tri godine ugovora sa Al Itihadom iz Saudijske Arabije zaraditi 600 miliona evra. Al Itihad će biti tek treći klub u karijeri 35-godišnjeg francuskog… »

Vesti dana »