Povezane vesti

Nakon priče da je Zvezdan hteo da upadne u Anin stan, oglasili se! Milena se čula s njenim sinom, evo šta je rekao Moka!

Nakon priče da je Zvezdan hteo da upadne u Anin stan, oglasili se! Milena se čula s njenim sinom, evo šta je rekao Moka!

Mondo 06.06.2023
Nakon priča da je Zvezdan Slavnić hteo da upadne u stan Ane Ćurčić, oglasili su se Moka Slavnić, Jovana Novakov Šmizla, kao i Milena Kačavenda. Nakon priča da je Zvezdan Slavnić hteo da upadne u stan Ane Ćurčić, oglasili su se Moka Slavnić… »
Šok priznanje maje Marinković dva dana pred finale: Zvezdan je sa Anđelom iz sažaljenja, rekao je da sam vatra...

Šok priznanje maje Marinković dva dana pred finale: Zvezdan je sa Anđelom iz sažaljenja, rekao je da sam vatra...

Kurir 06.06.2023
Maja Marinković do nedavno je bila sa Zvezdanom Slavnićem sa kojom je prevario Anđelu Đuričić. Rijaliti par nastavio je svoju vezu i nakon izlaska iz rijalitija, ali Maja je ubeđena da će ponovo započeti vezu sa Slavnićem. Marinkovićeva, koja… »
"Želim da budem sa njim, zaljubila sam se": Maja Marinković ide kod Slavnića čim izađe iz rijalitija, ubeđena da će…

"Želim da budem sa njim, zaljubila sam se": Maja Marinković ide kod Slavnića čim izađe iz rijalitija, ubeđena da će…

Blic 06.06.2023
Rijaliti učesnica Maja Marinković do nedavno je bila ljubavnica Zvezdana Slavnića sa kojom ne prevario Anđelu Đuričić. Rijaliti par nastavio je svoju vezu i nakon izlaska iz rijalitija, ali Maja je ubeđena da će ponovo započeti vezu sa… »
Drama na novom Beogradu - Zvezdan pokušao da upadne u anin stan?! Hteo da otme važne papire - "Šutirao, urlao i pretio"

Drama na novom Beogradu - Zvezdan pokušao da upadne u anin stan?! Hteo da otme važne papire - "Šutirao, urlao i pretio"

Mondo 06.06.2023
Bivši učesnik Zadruge, Zvezdan Slavnić navodno je pokušao da upadne u stan svoje bivše nevenčane supruge Ane Ćurčić, u kom žive njena majka i sin. Bivši učesnik Zadruge, Zvezdan Slavnić navodno je pokušao da upadne u stan svoje bivše… »
Zvezdan pokušao da provali u anin stan? Slavnić napravio haos na Novom Beogradu: "Šutirao je nogama u vrata, bio je…

Zvezdan pokušao da provali u anin stan? Slavnić napravio haos na Novom Beogradu: "Šutirao je nogama u vrata, bio je…

Blic 06.06.2023
Zvezdan Slavnić u "Zadruzi 6" je pravio haos, a navodno ništa bolja situacija nije otkako je izašao iz rijalitija. Kako prenose domaći mediji, Zvezdan je navodno pokušao da na silu uđe u stan u kom je živeo sa Anom Ćurčić kako bi pokupio svoje… »
Sinu i snajki dao stan od 350.000 evra! Anđela i Zvezdan se baškare u 120 kvadrata, a evo gde živi Moka Slavnić

Sinu i snajki dao stan od 350.000 evra! Anđela i Zvezdan se baškare u 120 kvadrata, a evo gde živi Moka Slavnić

Mondo 06.06.2023
Anđela Đuričić i Zvezdan Slavnić su se nakon diskvalifikacije iz Zadruge uselili u stan na Novom Beogradu, u kojem je živeo njegov otac Moka Slavnić. Anđela Đuričić i Zvezdan Slavnić su se nakon diskvalifikacije iz Zadruge uselili u stan na… »
Drama! Zvezdan pokušao da provali u anin stan? Šutirao vrata, galamio, pretio, komšije zvale policiju! Hteo da otme važne…

Drama! Zvezdan pokušao da provali u anin stan? Šutirao vrata, galamio, pretio, komšije zvale policiju! Hteo da otme važne…

Kurir 06.06.2023
Zvezdan Slavnić navodno je hteo na silu da upadne u stan Ane Ćurčić, u kom žive njena majka i sin, pa umalo nije bio priveden u stanicu policije,. Diskvalifikovani zadrugar nema mira u spoljnom svetu i pravi probleme na svakom koraku. Nakon što su… »
Otkriveno gde živi Moka Slavnić: Napustio stan od 350.000 evra, Anđela i Zvezdan se uselili u luks nekretninu, a sad obrt

Otkriveno gde živi Moka Slavnić: Napustio stan od 350.000 evra, Anđela i Zvezdan se uselili u luks nekretninu, a sad obrt

Blic 06.06.2023
Anđela Đuričić i Zvezdan Slavnić nedavno su diskvalifikovani iz rijaliti programa "Zadruga 6", a po izlasku su se uselili u stan Moke Slavnića na Novom Beogradu. Naime, Moka im je po izlasku iz rijalitija ustupio kompletnu nekretninu sinu i snajki… »
Gde SAD živi Moka Slavnić? Anđela i Zvezdan se uselili u luksuznu nekretninu od 350.000 € koja ipak nije Slavnićeva

Gde SAD živi Moka Slavnić? Anđela i Zvezdan se uselili u luksuznu nekretninu od 350.000 € koja ipak nije Slavnićeva

Kurir 06.06.2023
Otkrivamo gde živi Moka Slavnić nakon što su se Anđela i Zvezdan uselili u stan od 350.000 evra! Zadrugarski par nakon diskvalifikacije iz Zadruge uselili skupoceni stan, u luksuznom bloku na Novom Beogradu. Naime, oni su odmah nakon napuštanja… »
Ja sam savršena i dama sam Anđela se potpuno pogubila, pa pobesnela na javne uvrede!

Ja sam savršena i dama sam Anđela se potpuno pogubila, pa pobesnela na javne uvrede!

Alo 06.06.2023
Ona se posebno osvrnula na to što je pojedinci nazivaju "seljankom" jer potiče iz manjeg mesta Đenovići, nadomak Herceg Novog. Anđela Đuričić trenutno živi sa Zvezdanom Slavnićem u stanu njegovog oca, Zorana Moke Slavnića, na Novom Beogradu… »
Roditelji anđele Đuričić čekaju red Crnogorka nema vremena za porodicu, ne odvaja se od Zvezdana, ovo su prvi put zajedno…

Roditelji anđele Đuričić čekaju red Crnogorka nema vremena za porodicu, ne odvaja se od Zvezdana, ovo su prvi put zajedno…

Kurir 06.06.2023
Anđela Đuričić prati Zvezdana u stopu, plaši se da bi njen odlazak u Crnu Goru ugrozio njihovu vezu! Anđela Đuričić se ne odvaja od Zvezdana Slavnića, pa tako još uvek nije posetila porodicu u Crnoj Gori, iako je odlazak i razgovor sa… »
Polupala mokin stan Anđela saznala za još jednu Zvezdanovu prevaru i to u spoljnom svetu, pa vrištala i histerisala!

Polupala mokin stan Anđela saznala za još jednu Zvezdanovu prevaru i to u spoljnom svetu, pa vrištala i histerisala!

Alo 06.06.2023
Kako se bliži superfinale šeste sezone Zadruge, u javnost počinju da isplivavaju svi oni tajni dogovori koje su zadrugari sklapali pre ulaska, ili barem navodi i spekulacije o istim. Ljubavni trougao između Ane Ćurčić, Zvezdana Slavnića i Anđele… »
Moka se iselio iz stana?! Slavnić ostavio Zvezdanu i Anđeli stan, evo gde se sada nalazi!

Moka se iselio iz stana?! Slavnić ostavio Zvezdanu i Anđeli stan, evo gde se sada nalazi!

Alo 06.06.2023
Luksuzna nekretnina ima 120 kvadrata i vredna je 350.000 evra, ali nije u vlasništvu Slavnića. Anđela Đuričić i Zvezdan Slavnić su se po izlasku iz Zadruge 6 uselili u stan njegovog oca u luksuznom bloku na Novom Beogradu. Oni su se odmah po… »
Maja kreće u akciju posle Zadruge! Marinkovića skovala plan kako da mazne Zvekija od Anđele! Crnogorka ne zna šta joj se…

Maja kreće u akciju posle Zadruge! Marinkovića skovala plan kako da mazne Zvekija od Anđele! Crnogorka ne zna šta joj se…

Kurir 06.06.2023
Maja Marinković je sigurna da će Zvezdan Slavnić ostaviti Anđelu Đuričić zbog nje, pa je odlučila da ga potraži nakon izlaska iz rijalitija. Učesnica "Zadruge 6" priznala je da je zaljubljena u sina košarkaškog stručnjaka Moke Slavnića i da… »

Vesti dana »