Povezane vesti

Jovana Jeremić otkrila na šta troši basnoslovne sume novca

Jovana Jeremić otkrila na šta troši basnoslovne sume novca

Vesti online 06.06.2023
Voditeljka Jovana Jeremić pazarila je nedavno stan na Dorćolu za koji je izdvojila 200.000 evra. Kako voditeljka kaže, sve što poseduje, isključivo je sama sebi kupila – Moj tata je rekao da sam ja materijalista. Da nisam biznismen, spavala bih u… »
"Neko kupuje tašne, ja kupujem stanove": Jovana Jeremić otkrila na šta troši basnoslovne sume novca, pa poručila: "Da…

"Neko kupuje tašne, ja kupujem stanove": Jovana Jeremić otkrila na šta troši basnoslovne sume novca, pa poručila: "Da…

Blic 06.06.2023
Voditeljka Jovana Jeremić pazarila je nedavno stan na Dorćolu za koji je izdvojila 200.000 evra. Kako voditeljka kaže, sve što poseduje, isključivo je sama sebi kupila - Moj tata je rekao da sam ja materijalista. Da nisam biznismen, spavala bih u… »
"Da nisam biznismen, spavala bih u kontejneru": Jovana Jeremić sve daje u nekretnine - Neko kupuje tašne, a ja stanove!

"Da nisam biznismen, spavala bih u kontejneru": Jovana Jeremić sve daje u nekretnine - Neko kupuje tašne, a ja stanove!

Mondo 06.06.2023
Jovana Jeremić sav novac ulaže u nekretnine i kaže da će, kada ponovo zaradi, kupiti još jednu, iako je nedavno počastila sebe stanom na Dorćolu. Jovana Jeremić sav novac ulaže u nekretnine i kaže da će, kada ponovo zaradi, kupiti još jednu… »
Jeremićka šokirala izjavom: Spavala bih u kontejneru! Voditeljka otkrila svoj tip ličnosti i na šta troši basnoslovne sume…

Jeremićka šokirala izjavom: Spavala bih u kontejneru! Voditeljka otkrila svoj tip ličnosti i na šta troši basnoslovne sume…

Kurir 06.06.2023
Voditeljka Jovana Jeremić iskeširala je basnoslovnu sumu novca za novi stan koji sređuje, a koji se nalazi u blizini njenog trenutnog doma. Povodom toga, ekipa Kurira patrolirala je Dorćolom gde su nam voditeljkine komšije otkrile iz prve ruke kakva… »

Vesti dana »