Povezane vesti

Đoković: Odlučio taj-brejk u drugom setu

Đoković: Odlučio taj-brejk u drugom setu

Politika 06.06.2023
Srpski teniser i treći igrač sveta izjavio je danas da je taj-brejk u drugom setu bio prelomni trenutak meča. „To je bio prelomni trenutak meča. Bila bi druga priča da sam izgubio i drugi set. Bila su ovo dva meča u jednom. Prva dva seta su… »
Đoković: Niko vam neće pokloniti pobedu, morate da je zaradite

Đoković: Niko vam neće pokloniti pobedu, morate da je zaradite

Sportski žurnal 06.06.2023
Dva meča u jednom, prvi do taj-brejka drugog seta i drugi posle. - Odigrao sam dva meča u jednom, prvi do taj-brejka drugog seta i drugi posle. Uspeo sam da odigram taj-brejk savršeno, osvojim sa nulom, a posle sam pronašao ritam i odigrao na više… »
Djoković će se boriti u polufinalu do poslednje kapi znoja

Djoković će se boriti u polufinalu do poslednje kapi znoja

Novi magazin 06.06.2023
Srpski teniser Novak Đoković, koji se plasirao u polufinale Rolan Garosa pobedivši Karena Hačanova sa 3:1, najavio je da će dati sve od sebe da osvoji trofej Otvorenog prvenstva Francuske. On je posle pobede protiv Hačanova, kada je izgubio prvi set… »
Nole otkrio kojom taktikom je slomio Hačanova: ''Osetio sam da je 'prekidač' uključen!''

Nole otkrio kojom taktikom je slomio Hačanova: ''Osetio sam da je 'prekidač' uključen!''

Sportske.net 06.06.2023
Veliku borbu u prva dva seta tokom četvrtfinala Rolan Garosa vodili su Novak Đoković i Karen Hačanov, ali Nole je u taj-brejku drugog seta konačno došao do svoje igre, dobio ga je sa 7:0, posle čega je za njega bilo sve mnogo lakše. Takvu ocenu je… »
Moraće bolje, ali zna to i Novak

Moraće bolje, ali zna to i Novak

Sport klub 06.06.2023
Može da znači nešto, ali i ne mora. Ne zvuči baš mnogo pametno onaj ko izgovori te reči, ali upravo su one primenjive na očekivanja od Novaka Đokovića posle četvrtfinala na Rolan Garosu. Da, ako želi dalje, Novak će morati da podigne igru u… »
Đoković očekivao otpor Hačanova: Niko vam ništa ne poklanja na Rolan Garosu

Đoković očekivao otpor Hačanova: Niko vam ništa ne poklanja na Rolan Garosu

Euronews 06.06.2023
Novak Đoković je 12. put stigao do polufinala Rolan Garosa i čeka boljeg iz duela Karlosa Alkarasa i Stefanosa Cicipasa. Karen Hačaov je bio bolji u prvom setu, ali je Novak potencirao da je uhvatio pravi ritam tek posle dobijenog taj breka. "Odigrao… »
„Dobar je Alkaras, podseća me na nekog iz njegove zemlje“

„Dobar je Alkaras, podseća me na nekog iz njegove zemlje“

Sport klub 06.06.2023
Najbolji srpski teniser Novak Đoković plasirao se u polufinale Rolan Garosa. Ali i sam priznaje da meč protiv Karena Hačanova nije bio lak i da se može podeliti na dva dela. Utisak je da je odlučio taj-brejk drugog seta, koji je treći nosilac dobio… »
Đoković: Dva meča u jednom, prvi do taj-brejka drugog seta i drugi posle

Đoković: Dva meča u jednom, prvi do taj-brejka drugog seta i drugi posle

IndeksOnline 06.06.2023
PARIZ – Odigrao sam dva meča u jednom, prvi do taj-brejka drugog seta i drugi posle. Uspeo sam da odigram taj-brejk savršeno, osvojim sa nulom, a posle sam pronašao ritam i odigrao na više nivoa bolje, rekao je najbolji srpski teniser Novak… »
Novak: Karlos mora još da vesla do Rafe i Rodžera…

Novak: Karlos mora još da vesla do Rafe i Rodžera…

Sport klub 06.06.2023
Novak Đoković kaže da je Karlos Alkaraz glavni favorit za osvajanje titule na Rolan Garos, pred potencijalni međusobni duel u polufinalu. Dosad su se sastali jednom, u Madridu prošle godine je pobedio Alkaraz u taj brejku trećeg seta. „Broj jedan… »

Vesti dana »