Povezane vesti

Javno pokazala šta misli o snaji! Darkova žena zablistala na promociji njegovog albuma - a onda se susrela sa svekrvom!

Javno pokazala šta misli o snaji! Darkova žena zablistala na promociji njegovog albuma - a onda se susrela sa svekrvom!

Mondo 06.06.2023
Darko Lazić organizovao je promociju novog albuma u jednom prestoničkom lokalu, a njegova supruga Katarina "ukrala" je svu pažnju. Darko Lazić organizovao je promociju novog albuma u jednom prestoničkom lokalu, a njegova supruga Katarina "ukrala" je… »
Velika je sramota da vam stavljaju bakšiš u dekolte! Mahrina udarila na koleginice, a na pitanje o Eleni nastao tajac!

Velika je sramota da vam stavljaju bakšiš u dekolte! Mahrina udarila na koleginice, a na pitanje o Eleni nastao tajac!

Mondo 06.06.2023
Mlada pevačica Marina Cvetković, poznatija kao Mahrina žestoko je udarila na pojedine koleginicem, ali i priznala kome se nikada ne bi javila da ga sretne na nekom javnom događaju. Mlada pevačica Marina Cvetković, poznatija kao Mahrina žestoko je… »
Darko Lazić šokirao stajlingom! Pevač prvi došao na sopstvenu promociju, prisutni komentarisali samo jedno! (foto)

Darko Lazić šokirao stajlingom! Pevač prvi došao na sopstvenu promociju, prisutni komentarisali samo jedno! (foto)

Kurir 06.06.2023
Darko Lazić u jednom prestoničkom lokalu obeležava promociju novog albuma na kojoj je vredno radio u poslednje vreme. Porodica, prijatelji i kolege sa estradnog neba pozvani su da upriliče njegovu svečanost, a pevač je kao pravi domaćin stigao prvi… »
Katarina Lazić bacila u senku suprugovu promociju! Pojavila se u beloj izazovnoj haljini, niko ne skida pogled sa izvajanog…

Katarina Lazić bacila u senku suprugovu promociju! Pojavila se u beloj izazovnoj haljini, niko ne skida pogled sa izvajanog…

Kurir 06.06.2023
Darko Lazić u jednom prestoničkom lokalu obeležio je promociju novog albuma na kojoj je vredno radio u poslednje vreme. Nedavno je otkrio da je ovaj projekat ono što je oduvek želeo i da je svaka pesma u njegovom maniru, ali i da postoji samo jedna… »
Poljubac koji je ukrao šou! Darkova majka i supruga Katarina zablistale na promociji, pa zauvek stavile tačku na sva…

Poljubac koji je ukrao šou! Darkova majka i supruga Katarina zablistale na promociji, pa zauvek stavile tačku na sva…

Kurir 06.06.2023
U jednom elitnom lokalu u srcu prestonice, Darko Lazić obeležio je još jedan u nizu uspeha, a to je novi album na kome je vredno radio. Nedavno je otkrio da je ovaj projekat ono što je oduvek želeo i da je svaka pesma u njegovom maniru, ali i da… »
"Bežim ja od njega, beži on od mene" Mahrina progovorila o Heniju nakon svega, a na pitanje o Eleni Kitić nastao je tajac!

"Bežim ja od njega, beži on od mene" Mahrina progovorila o Heniju nakon svega, a na pitanje o Eleni Kitić nastao je tajac!

Kurir 06.06.2023
Promocija Darka Lazića okupila je mnoge pevače i estradne ličnosti u jednom elitnom lokalu u srcu Beograda. Pevača su podržale mnogobrojne kolege, prijatelji ali i porodica koja je sa ponosom pratila kompletan događaj. Mahrina je bila jedna od prvih… »

Vesti dana »