Povezane vesti

Utopili se učenici škola iz Zemuna i železnika: Kobna proslava na Adi Ciganliji, tela iz jezera izvukli ronioci

Utopili se učenici škola iz Zemuna i železnika: Kobna proslava na Adi Ciganliji, tela iz jezera izvukli ronioci

Blic 06.06.2023
Mladići koji su se danas utopili na Adi Ciganliji su M. S, učenik srednja škole iz Zemuna, i S. Č. učenik srednje škole u Železniku. Kako je ranije saopšteno, pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova, Ronilačke jedinice Žandarmerije, izvukli… »
"Dajte mi da vidim moje dete": Potresni prizori na Adi Ciganliji, na mesto tragedije stigao otac jednog od utopljenih mladića

"Dajte mi da vidim moje dete": Potresni prizori na Adi Ciganliji, na mesto tragedije stigao otac jednog od utopljenih mladića

Blic 06.06.2023
Dvojica tinejdžera utopila su se danas na Adi Ciganliji. Njihova tela izvučena su nakon što je policiji oko 17.30 časova prijavljeno da je veći broj maturanata ušao u jezero na Adi Ciganliji, a da dve osobe nisu isplivale. Patrole policije, kao i… »
Utopila se dva tinejdžera (16): Tragedija na Adi Ciganliji tokom proslave maturanata

Utopila se dva tinejdžera (16): Tragedija na Adi Ciganliji tokom proslave maturanata

Blic 06.06.2023
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova, Ronilačke jedinice Žandarmerije, izvukli su iz jezera na Adi Ciganliji tela dvojice šesnaestogodišnjih mladića. Prethodno je policiji oko 17.30 časova prijavljeno da je veći broj maturanata ušao u… »

Vesti dana »