Povezane vesti

"Zdravo, ja sam Olja, nisam se čula sa majkom 12 sati" Niz poruka ćerke ubijene Ruskinje otkrio zločin u Pančevu (foto)

"Zdravo, ja sam Olja, nisam se čula sa majkom 12 sati" Niz poruka ćerke ubijene Ruskinje otkrio zločin u Pančevu (foto)

Kurir 07.06.2023
Ruski državljanin, hirurg Ašot G. (51) nožem je, kako se sumnja, zaklao svoju suprugu pedijatra Olgu G. (50), potom udavio njihovog sina (9), pa izvršio samoubistvo u njihovom stanu u Pančevu. - Zdravo! Zovem se Olja, ja sam ćerka Olge G. nje već… »
Najnoviji detalji istrage ubistva porodice iz Rusije u Pančevu: Ovako je otac presudio sinu, supruzi i sebi

Najnoviji detalji istrage ubistva porodice iz Rusije u Pančevu: Ovako je otac presudio sinu, supruzi i sebi

Telegraf 07.06.2023
"Klupko" je počelo da se odmotava kada je na grupu na Telegramu, stigla poruka njihove ćerke u kojoj moli da joj neko otkrije gde su joj mama, tata i brat. Istragom slučaja dvostrukog ubistva i samoubistva u Pančevu u kojem je državljanin Rusije… »
Kuhinjskim nožem zaklao ženu, ugušio sina, pa se obesio! Svi detalji masakra u Pančevu, komšijama jedna stvar bila čudna

Kuhinjskim nožem zaklao ženu, ugušio sina, pa se obesio! Svi detalji masakra u Pančevu, komšijama jedna stvar bila čudna

Mondo 07.06.2023
U ponedeljak posle ponoći, kako se sumnja, hirurg A. G. nožem je zaklao svoju suprugu pedijatra O. G., potom udavio njihovog sina, pa izvršio samoubistvo. U ponedeljak posle ponoći, kako se sumnja, hirurg A. G. nožem je zaklao svoju suprugu pedijatra… »
"Zovem se Olja, nisam se sa majkom čula 12 sati": Poruke ćerke ubijene Ruskinje posle kojih je otkriven strašan zločin…

"Zovem se Olja, nisam se sa majkom čula 12 sati": Poruke ćerke ubijene Ruskinje posle kojih je otkriven strašan zločin…

Blic 07.06.2023
- Zdravo! Zovem se Olja, ja sam ćerka Olge G. nje već 12 sati nije bilo na internetu, zaista mi je potrebna vaša pomoć! - ovim rečima se ćerka Olge G. (50). žene koja je ubijena u Pančevu, oglasila u grupi na na društvenoj mreži Telegram koja… »
Svi detalji jezivog ubistva žene i deteta u Pančevu: Pas porodice iz Rusije lajao ceo dan, a ovo je bilo čudno svima!

Svi detalji jezivog ubistva žene i deteta u Pančevu: Pas porodice iz Rusije lajao ceo dan, a ovo je bilo čudno svima!

Kurir 07.06.2023
Ruski državljanin, hirurg Ašot G. (51) nožem je, kako se sumnja, zaklao svoju suprugu pedijatra Olgu G. (50), potom udavio njihovog sina (9), pa izvršio samoubistvo u njihovom stanu u Pančevu. Dvostruko ubistvo i samoubistvo otkriveno je u… »

Vesti dana »