Povezane vesti

Za ovu aninu tajnu iz spoljnog sveta Zorica nije znala! Pevačica u šoku nakon saznanja sa kim je Ćurčićeva razgovarala…

Za ovu aninu tajnu iz spoljnog sveta Zorica nije znala! Pevačica u šoku nakon saznanja sa kim je Ćurčićeva razgovarala…

Kurir 07.06.2023
Finale "Zadruge 6" održava se sutra, a Zorica Marković je sada, tik pred kraj rijalitija, iznela informacije koje su mnoge šokirale. Ona je priznala da je ostala zatečena kada je čula da se Ana Ćurčić čula sa Dejanom Dragojevićem pre ulaska u… »
"Nije mi rekla da se čula sa Dejanom": Isplivale šok informacije dan pre finala "Zadruge 6", pevačica otkrila sve

"Nije mi rekla da se čula sa Dejanom": Isplivale šok informacije dan pre finala "Zadruge 6", pevačica otkrila sve

Blic 07.06.2023
Finale "Zadruge 6" održava se sutra, a Zorica Marković je sada, tik pred kraj rijalitija, iznela informacije koje su mnoge šokirale. Naime, ona je priznala da je ostala zatečena kada je čula da se Ana Ćurčić čula sa Dejanom Dragojevićem pre… »
"Odbila sam Zvezdana, a trn sam ti u oku, da: L' si ti normalna?" Aleks u šoku zbog Aninog ispada: "Ne smeta ti devojka sa…

"Odbila sam Zvezdana, a trn sam ti u oku, da: L' si ti normalna?" Aleks u šoku zbog Aninog ispada: "Ne smeta ti devojka sa…

Blic 07.06.2023
Aleksandra Nikolić rešila je da odgovori na silne uvrede koje joj je dosad uputila Ana Ćurčić, a rat koji traje već danima deluje kao da je sve žešći. Nikolićeva je ovoga put udarila najjače do sada i podsetila svoju cimerku na Maju… »
Ništa od veridbe Aleks i Cara? Maja rešila da progovori: Sve je zasnovano na laži, priču su smislili zbog jedne stvari

Ništa od veridbe Aleks i Cara? Maja rešila da progovori: Sve je zasnovano na laži, priču su smislili zbog jedne stvari

Kurir 07.06.2023
O veridbi Aleksandre Nikolić i Filipa Cara se i dalje priča, međutim, njegova bivša devojka Maja Marinković tvrdi ta veridba - neće potrajati. Maja Marinković je, naime, dobila pitanje o njima u "Zadruzi", na koje je iskreno odgovorila. - Majo… »
Ništa od veridbe Aleks i Cara? Maja rešila da progovori: "Odnos im je zasnovan na laži", tvrdi da im je priča smišljena…

Ništa od veridbe Aleks i Cara? Maja rešila da progovori: "Odnos im je zasnovan na laži", tvrdi da im je priča smišljena…

Blic 06.06.2023
O veridbi Aleksandre Nikolić i Filipa Cara se i dalje priča, međutim, njegova bivša devojka Maja Marinković tvrdi da ista - neće potrajati. Maja Marinković je, naime, danas dobila pitanje o njima u "Zadruzi", na koje je iskreno odgovorila. - Majo… »

Vesti dana »