Povezane vesti
Futožani, danas ste ceo dan bez vode, cisterne postavljene na tri lokacije
Radio 021 07.06.2023
Ceo Futog danas, 13. juna neće imati vode. Zbog planiranih radova na vodovodnoj mreži bez vode će od 7 do 23 sati biti celo naselje. Cisterne sa vodom biće postavljene: - u Novosadskoj ulici, ispred Doma za decu i omladinu ometenu u razvoju, - na uglu… »
Delovi Novog Sada i Petrovaradina bez vode zbog havarija
Radio 021 07.06.2023
Delovi Novog Sada i Petrovaradina nemaju vode zbog havarija. NOVI SAD Bez vode će do 14 časova biti deo Bulevara patrijarha Pavla, od Bulevara Evrope do Jožefa Atile, kao i ulice Jožefa Atile, Dalmatinska i Ulica Ćirila i Metodija. PETROVARADIN Bez vode… »
Vesti dana »

(Uznemirujući video) 47 sekundi užasa: Ovo je trenutak kada je autobus udario devojčicu na pešačkom prelazu u Zemunu
Blic pre 21 minutajoš 1 povezana

(Mape) alarm u Evropi! Preti opasnost zbog jake oluje koja će zahvatiti i Balkan, a trajaće danima: Grad veličine 6 cm, jaki pljuskovi i tornado, a evo šta čeka Srbiju
Blic pre 1 satjoš 1 povezana

Dodik: Tražiću od Rusije da stavi veto na produženje mandata EUFOR-u i da podrži nezavisnost RS
Danas pre 2 satajoš 2 povezane