Povezane vesti

Četvrta žena se pridružila tužbi protiv kik-boksera Endrua Tejta

Četvrta žena se pridružila tužbi protiv kik-boksera Endrua Tejta

Insajder 07.06.2023
Četvrta žena pridružila se britanskoj građanskoj tužbi za odštetu protiv bivšeg kik-boksera i učesnika rijaliti programa Endrua Tejta, tvrdeći da ju je on davio i silovao nakon što su se upoznali u noćnom klubu u gradu Lutonu 2014. godine. Ona… »
"Tejt me davio dok nisam izgubila svest, a onda me silovao": Ispovest žene koja planira da tuži influensera

"Tejt me davio dok nisam izgubila svest, a onda me silovao": Ispovest žene koja planira da tuži influensera

Telegraf 07.06.2023
Alis, što nije njeno pravo ime, tvrdi da ju je Tejt davio tokom seksa i nastavio da ima odnose sa njom kada je izgubila svest. Žena koja tvrdi da ju je kontroverzni influenser Endrju Tejt silovao, planira da ga tuži. Ona tvrdi da joj je Tejt, poznat po… »
Zlostavljanje i Endrju Tejt: „Gušio me je dok se nisam onesvestila“, tvrdi Britanka koju je maltretirao

Zlostavljanje i Endrju Tejt: „Gušio me je dok se nisam onesvestila“, tvrdi Britanka koju je maltretirao

Danas 07.06.2023
Žena iz Velike Britanije kaže da je Endrju Tejt davio tokom seksualnog odnosa dok se nije onesvestila, a da joj je potom i pretio. Britanka, koja je tada imala 20 godina kaže da je upoznala kontroverznog influensera u avgustu 2014. Govorila je o tome… »
Zlostavljanje i Endrju Tejt: „Gušio me je dok se nisam onesvestila", tvrdi Britanka koju je maltretirao

Zlostavljanje i Endrju Tejt: „Gušio me je dok se nisam onesvestila", tvrdi Britanka koju je maltretirao

Radio 021 07.06.2023
Žena iz Velike Britanije opisuje seksualno nasilje koje je pretrpela od kontroverznog influensera. AFP Tejta odvodi rumunska policija Žena iz Velike Britanije kaže da je Endrju Tejt davio tokom seksualnog odnosa dok se nije onesvestila, a da joj je… »
Zlostavljanje i Endrju Tejt: „Gušio me je dok se nisam onesvestila", tvrdi Britanka koju je maltretirao

Zlostavljanje i Endrju Tejt: „Gušio me je dok se nisam onesvestila", tvrdi Britanka koju je maltretirao

Južne vesti 07.06.2023
AFP Tejta odvodi rumunska policija Žena iz Velike Britanije kaže da je Endrju Tejt davio tokom seksualnog odnosa dok se nije onesvestila, a da joj je potom i pretio. Britanka, koja je tada imala 20 godina kaže da je upoznala kontroverznog influensera u… »

Vesti dana »