Povezane vesti

Pevač živi ispod mosta u šatoru, nema ni za hranu: Marija Šerifović mu pomogla, obezbedila mu dom, on se oglasio: "Sada…

Pevač živi ispod mosta u šatoru, nema ni za hranu: Marija Šerifović mu pomogla, obezbedila mu dom, on se oglasio: "Sada…

Blic 07.06.2023
Marija Šerifović oduševila je svoje fanove kada im je saopštila da želi da pomogne jednom talentovanom mladiću i obezbedi mu dom. Naime, na Jutjub platformi pojavio se snimak uličnog pevača Mustafe Hrustića iz Zenice, koji nema dom već živi… »
Pevač živi ispod mosta, nema ni za hranu: Marija Šerifović ga traži kako bi mu pomogla da se skući

Pevač živi ispod mosta, nema ni za hranu: Marija Šerifović ga traži kako bi mu pomogla da se skući

Nova 07.06.2023
Marija Šerifović jako se potresla nakon što je videla snimak talentovanog uličnog pevača iz Zenice Mustafe Hrustića, koji živi ispod mosta. Na Jutjubu se pojavio snimak ovog talentovanog mladića, a prema podacima koji pišu ispod videa on nema… »
Marija Šerifović našla mustafu koji živi ispod mosta: Evo šta je pevač iz Zenice rekao i gde sad spava

Marija Šerifović našla mustafu koji živi ispod mosta: Evo šta je pevač iz Zenice rekao i gde sad spava

Kurir 07.06.2023
Pevačica Marija Šerifović podelila je tužnu priču o uličnom pevaču Mustafi Hrustiću iz Zenice, koji živi ispod mosta. Mustafa je ostao bez roditelja u sedmoj godini, od kad se sam bori za svoj život. Iz stana je morao da izađe, jer nije imao… »
Moraš se lepo obući, staviti mašnu: Snimak pevača koji živi ispod mosta ganuo Mariju Šerifović - Hajde da mu nađemo…

Moraš se lepo obući, staviti mašnu: Snimak pevača koji živi ispod mosta ganuo Mariju Šerifović - Hajde da mu nađemo…

Mondo 07.06.2023
Pevačica je pogledala snimak objavljen na Jutjubu, nakon čega je rešila da reaguje. Pevačica je pogledala snimak objavljen na Jutjubu, nakon čega je rešila da reaguje Pevačica Marija Šerifović podelila je na Instagramu snimak talentovanog… »
"Terali su me da radim, ako ne zaradim, čekaju me batine" Teška životna priča pevača Mustafe koji spava u šatoru ispod…

"Terali su me da radim, ako ne zaradim, čekaju me batine" Teška životna priča pevača Mustafe koji spava u šatoru ispod…

Kurir 07.06.2023
Pevačica Marija Šerifović podelila je tužnu priču o u ličnom pevaču Mustafi Hrustiću iz Zenice, koji živi ispod mosta. Iako su mu mnogi predviđali odličnu karijeru i uspeh, nažalost, završio je u šatoru pod mostom, na zeničkoj petlji. Sa… »
Pevač živi ispod mosta u šatoru, nema ni za hranu Marija Šerifović ga traži: Neka javi ko zna gde je da Mustafa dobije…

Pevač živi ispod mosta u šatoru, nema ni za hranu Marija Šerifović ga traži: Neka javi ko zna gde je da Mustafa dobije…

Kurir 07.06.2023
Marija Šerifović jako se potresla nakon što je videla snimak talentovanog uličnog pevača iz Zenice Mustafe Hrustića, koji živi ispod mosta. Na Jutjubu se pojavio snimak ovog talentovanog mladića, a prema podacima koji pišu ispod videa on nema… »

Vesti dana »