Povezane vesti

Anđela nakon susreta s roditeljima posle nekoliko meseci! Otkrila kako je prošao razgovor, oglasio se Zvezdan: Strepim!

Anđela nakon susreta s roditeljima posle nekoliko meseci! Otkrila kako je prošao razgovor, oglasio se Zvezdan: Strepim!

Mondo 07.06.2023
Anđela Đuričić otputovala je rodnu kuću u Đenovićima, gde se posle nekoliko meseci provedenih u Zadruzi, susrela "oči u oči" s roditeljima. Anđela Đuričić otputovala je rodnu kuću u Đenovićima, gde se posle nekoliko meseci provedenih u… »
Obavila sam razgovor sa roditeljima Prvo oglašavanje Anđele Đuričić iz Đenovića!

Obavila sam razgovor sa roditeljima Prvo oglašavanje Anđele Đuričić iz Đenovića!

Alo 07.06.2023
Nakon izlaska iz Zadruge, Anđela je otišla u Crnu Goru da obavi razgovor sa svojim roditeljima. Anđela Đuričić posetila je rodnu kuću u Đenovićima, a sada je otkrila kako je protekao susret sa roditeljima. -Svojoj sam kući napokon. Obavila sam… »
Prvi susret anđele s bratom! Đuričićeva stigla u Crnu Goru - Zaletela mu se u zagrljaj, pogledajte kako je on reagovao!

Prvi susret anđele s bratom! Đuričićeva stigla u Crnu Goru - Zaletela mu se u zagrljaj, pogledajte kako je on reagovao!

Mondo 07.06.2023
Anđela Đuričić otputovala je u Crnu Goru, a tamo ju je prvi dočekao brat. Anđela Đuričić otputovala je u Crnu Goru, a tamo ju je prvi dočekao brat. Nakon diskvalifikacije iz Zadruge, Anđela Đuričić zajedno s dečkom Zvezdanom Slavnićem… »
(Foto) prvi susret Anđele Đuričić sa bratom: Čim je stigla u Crnu Goru poletela mu u zagrljaj

(Foto) prvi susret Anđele Đuričić sa bratom: Čim je stigla u Crnu Goru poletela mu u zagrljaj

Blic 07.06.2023
Kontroverzna bivša učesnica "Zadruge", Anđela Đuričić je otišla u Crnu Goru , a na aerodromu ju je sačekao brat. Kako su ranije pisali mediji, roditelji Anđele Đuričić, koji žive u Herceg Novom su razočarani u ćerku i njeno ponašanje u… »
Anđela Đuričić stigla u Crnu Goru! Roditeljima neće biti dobro kad je vide, samo je on znao da se vraća kući! Biće…

Anđela Đuričić stigla u Crnu Goru! Roditeljima neće biti dobro kad je vide, samo je on znao da se vraća kući! Biće…

Kurir 07.06.2023
Anđela Đuričić spakovala je kofere i napustila Beograd. Ona je otišla kod roditelja u Crnu Goru, ali bez Zvezdana Slavnića. Kako je rekla, roditelji ne znaju da ona dolazi, tako da će za njih to biti veliko iznenađenje. 00:20 Anđela Đuričić… »
Pogledajte prvi susret anđele Đuričić sa bratom: Zaletela mu se u zagrljaj, niko nije očekivao ovakvu njegovu reakciju

Pogledajte prvi susret anđele Đuričić sa bratom: Zaletela mu se u zagrljaj, niko nije očekivao ovakvu njegovu reakciju

Kurir 07.06.2023
Anđela Đuričić spakovala je kofere i napustila Beograd. Ona je otišla kod roditelja u Crnu Goru, gde ju je dočekao rođeni brat. Kako je otkrila, njeni roditelji nisu znali da se vraća kući, samo je njen rođeni brat bio u dogovoru sa njom. Čim… »
Anđela Đuričić stigla u Crnu Goru: Roditelji ni ne slute šta im se sprema: "Neće im biti dobro kada me budu videli"

Anđela Đuričić stigla u Crnu Goru: Roditelji ni ne slute šta im se sprema: "Neće im biti dobro kada me budu videli"

Blic 07.06.2023
Anđela Đuričić spakovala je kofere i napustila Beograd. Ona je otišla kod roditelja u Crnu Goru, ali bez Zvezdana Slavnića. Kako kaže, roditelji ne znaju da ona dolazi, tako da će za njih to biti veliko iznenađenje. - Nisam popila ništa za… »
Anđela đuričić otišla u Crnu Goru: Napustila Mokin stan i otputovala kod roditelja, odmah se oglasila: "Moja zemlja"

Anđela đuričić otišla u Crnu Goru: Napustila Mokin stan i otputovala kod roditelja, odmah se oglasila: "Moja zemlja"

Blic 07.06.2023
Nekadašnja učesnica "Zadruge", koja je izbačena iz rijalitija zbog nasilja i agresivnog ponašanja, nakon brojnih spekulacija da je se porodica odrekla, vraća se u Crnu Goru. Ona se, zajedno sa svojim partnerom Zvezdanom Slavnićem, po izlasku iz… »
Anđela Đuričić dan pre superfinala napustila Srbiju: Objavila video iz aviona, otkrila da je stigla kod roditelja! Gde je…

Anđela Đuričić dan pre superfinala napustila Srbiju: Objavila video iz aviona, otkrila da je stigla kod roditelja! Gde je…

Kurir 07.06.2023
Anđela Đuričić, koja je diskvalifikovana iz rijaliti programa "Zadruga 6" zbog fizičkog nasrtanja na Maju Marinković, objavila je na Instagram storiju da je otputovala u rodnu Crnu Goru. - Crna Gora. Moja zemlja - napisala je Anđela, ali nije… »

Vesti dana »